Niewątpliwie o Magdalenie Narożnej od pewnego czasu zrobiło się bardzo głośno. Obecnie kobieta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek w muzyce disco – polo. Nie da się jednak ukryć, że sporo rozgłosu przyniósł jej głośny rozwód z byłym mężem.

Magdalena Narożna nieustannie zdobywa popularność

Jak przypomina portal Jastrząb Post, Magdalena Narożna rozpoczynała swoją karierę razem z zespołem „Piękni i Młodzi”, który to założyła razem ze swoim byłym mężem, Dawidem Narożnym. Zespół z powodzeniem zadebiutował w programie Must Be The Music, a następnie zaczął podbijać listy przebojów w całym kraju.

Kiedy jednak doszło do rozwoju Dawid Narożny został wykluczony z zespołu, a rozwód pary odbił się głośnym echem w social mediach. Obecnie jednak i Magdalena i Dawid znaleźli szczęście w miłości i kłótnie między nimi ucichły.

Artysta był dla niej inspiracją

Obecnie Magdalena Narożna nie tylko nieustannie rozwija się muzycznie, ale także bardzo regularnie udziela się w social mediach, gdzie pokazuje kadry ze swojego codziennego życia. Nie inaczej było i tym razem. Niedawno gwiazda opublikowała zdjęcie ze swojego domu, gdzie spędziła majówkę.

Jak się okazuje, artystka postanowiła w ostatnim poście wspomnieć Krzysztofa Krawczyka. Jak się okazuje, znany muzyk był dla Magdaleny Narożnej ogromną inspiracją i gwiazda bardzo mile wspomina zmarłego artystę.

- Długi weekend praktycznie za nami , warto go zakończyć relaksem przy świetnej muzyce :)) miłego wieczoru :)) #pieknaimloda #majowka #dlugiweekend #zimno #krzysztofkrawczyk #winyl – podpisała zdjęcie Magdalena Narożna.

Jak informował portal "Życie": NAPIĘTA ATMOSFERA W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. KSIĄŻĘ WILLIAM ORAZ KSIĘŻNA KATE NIE ZAMIERZAJĄ ZAPOMNIEĆ O CAŁEJ SPRAWIE

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA POPEŁNIŁ WPADKĘ. INTERNAUCI NIE MAJĄ LITOŚCI DLA GŁOWY PAŃSTWA I WYŚMIALI POPEŁNIONE BŁĘDY. CZY PREZYDENT NIE ROZUMIE ZNACZENIA SŁÓW

Portal "Życie" pisał również: KOMUNIKAT MINISTRA ZDROWIA, ADAMA NIEDZIELSKIEGO BUDZI NADZIEJĘ. POLITYK ZAPOWIEDZIAŁ PLAN NA NAJBLIŻSZE DNI. CZY TO ZNAK, ŻE WRACAMY DO NORMALNOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA