Krzysztof Krawczyk oraz Ewa Krawczyk przez wiele lat byli niemal nierozłączni. Teraz, gdy artysta odszedł z tego świata, wdowa po nim próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, co nie jest łatwe.

Dodatkowym problemem jest fakt, że wciąż nie cichną echa po śmierci muzyka. 74-letni artysta zmarł dzień po Wielkanocy, a o jego śmierci w dalszym ciągu jest głośno.

Ewa Krawczyk ma jedną prośbę do wszystkich

Super Express zauważa, że 61-letnia wdowa jest w ogromnej rozpaczy. Dodatkowo co niektórzy twierdzą, że Ewa Krawczyk nie przejmuje się tym, że Krzysztof junior, syn jej zmarłego męża, może zaraz stracić dom.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Źródło: Youtube KANAŁ 10
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Źródło: Youtube KANAŁ 10

W końcu żona muzyka postanowiła udzielić wywiadu, w którym ucina wiele spekulacji. Choć męża pożegnała prawie miesiąc temu, w dalszym ciągu bardzo to przeżywa i jest jej trudno.

Ciężko jej zrozumieć, jak to się stało, że teraz, po prawie 40 wspólnych latach, została ze wszystkim sama. Co więcej, wokół wciąż pojawiają się różne plotki, a nawet oszczerstwa na jej temat.

Ewa Krawczyk w wywiadzie ma jedną prośbę do wszystkich. „Chciałabym w spokoju przeżywać swoją żałobę. Proszę o chociaż tydzień spokoju” – mówi pogrążona w smutku wdowa.

Wyznała, że źle jej z tym, co dzieje się po śmierci Krzysztofa Krawczyka. Jak mówi, „jej mąż w niebie płacze”, gdy obserwuje ten cały medialny szum. Przyznała także, że parę dni temu przy grobie męża przypadkiem spojrzała jego syna.

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk / YouTube:  Plotki Rozrywka
Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk / YouTube: Plotki Rozrywka

Podczas miłej rozmowy podkreśliła, że ma dla niego otwarte serce. Dodała, że czeka, aż teraz 47-letni Krzysztof junior się do niej odezwie.

Przyznała także, że jej mąż nie pogodził się ze swoim odejściem, co obserwowała w jego oczach – zaplanowali jeszcze wiele wspólnych rzeczy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WSPANIAŁE WIEŚCI DOTYCZĄCE TOMASZA STOCKINGERA WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIEBAWEM POJAWI SIĘ NOWY CZŁONEK RODZINY. FANI MASOWO GRATULUJĄ

O tym się mówi w Polsce: PONAD 2 MILIARDY ZŁOTYCH UKRYTE W JEDNYM Z POLSKICH PAŁACÓW? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. SENSACYJNE DONIESIENIE. TO MOŻE BYĆ PRAWDZIWY PRZEŁOM

O tym się mówi na świecie: DZIESIĄTA ROCZNICA ŚLUBU KSIĘCIA WILLIAMA I KSIĘŻNEJ KATE. Z TEJ OKAZJI PARA ZAMIEŚCIŁA W SIECI FOTKI, KTÓRE PODBIJAJĄ INTERNET. FANI SĄ ZACHWYCENI

Z życia gwiazd: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA