To nie jest dobry czas dla Moniki Richardson. Dziennikarka i prezenterka wkrótce rozwiedzie się z trzecim mężem, Zbigniewem Zamachowskim, z którym doszło do rozstania po siedmiu latach małżeństwa, Mimo tego, że para na początku nie komentowała rozstania to w końcu dziennikarka przerwała milczenie i jak zapewniała w rozmowie z „Faktem”, dzieci są jej opoka i ostoją w tym naprawdę trudnym emocjonalnie czasie.

Monika Richardson przekonuje, że jej dzieci zdecydowanie lepiej od niej to zniosły, gdyż są niezwykle dojrzałe i z pewnością coś przeczuwały. Dziennikarka przekonuje, że w trudnych chwilach są dla mamy. Jest to wyjątkowe doświadczenie dla dziennikarki, gdy otrzymuje tak wielkie wsparcie od ukochanego Tomka i Zosi.

Monika Richardson drzy o przyszłość syna. Na Instagramie poinformowała, że jest istnym kłębkiem nerwów przez ukochanego Tomka. O co chodzi?

Okazuje się bowiem, ze Tomek jest tegorocznym maturzystą i już we wtorek przyjdzie mu się zmierzyć z pierwszym egzaminem maturalnym – testem z języka polskiego. Dziennikarka opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym możemy zobaczyć spokojnego Tomka, który na dzień przed maturą zwyczajnie siedzi na kanapie i relaksuje się z telefonem w ręku.

„Maturzysta na dzień przed maturą. Nie ma paniki. Powiedzmy, że jest niepokój… Matka ledwo żywa z nerwów. C’est la vie” – nie ukrywa swojego zdenerwowania Monika Richardson, której słowa przytacza serwis Jastrząb Post.

Tomek w komentarzu chciał uspokoić poruszoną egzaminami mamę i zapewnił, ze wciąż się uczy, nawet dzień przed maturą. Jest przekonany, że wszystko pójdzie dobrze.

Jak informował portal "Życie": EMERYTURY POLSKICH GWIAZD NIE SĄ TAK GWIAZDORSKIE, JAK MOŻE SIĘ WYDAWAĆ? PIENIĄDZE, JAKIE OTRZYMUJE Z ZUS ZBIGNIEW BUCZKOWSKI MOGĄ MOCNO ZASKOCZYĆ

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA POPEŁNIŁ WPADKĘ. INTERNAUCI NIE MAJĄ LITOŚCI DLA GŁOWY PAŃSTWA I WYŚMIALI POPEŁNIONE BŁĘDY. CZY PREZYDENT NIE ROZUMIE ZNACZENIA SŁÓW

Portal "Życie" pisał również: KOMUNIKAT MINISTRA ZDROWIA, ADAMA NIEDZIELSKIEGO BUDZI NADZIEJĘ. POLITYK ZAPOWIEDZIAŁ PLAN NA NAJBLIŻSZE DNI. CZY TO ZNAK, ŻE WRACAMY DO NORMALNOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA