Jacek Borkowski to popularny aktor filmowy i serialowy. Jakiś czas temu dopadła go choroba. Teraz postanowił o tym opowiedzieć. Co mu było, jak się teraz czuje i jakie ma przemyślenia?

Jacek Borkowski o koronawirusie

Portal Fakt przypomina, że Jacek Borkowski zaraził się COVID-19. Był w takim stanie, że potrzebował pomocy specjalistów i trafił do szpitala. I choć udało mu się wygrać z chorobą, to widoki, jakich doświadczył w szpitalu, nieprędko przestaną mu się przypominać.

Jacek Borkowski. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Jacek Borkowski. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Informacja o pobycie aktora w szpitalu wyszła na jak 11 kwietnia. Swoje 62 urodziny spędzał również na oddziale. Obecnie wrócił do domu, ale daleka droga, zanim odzyska pełną sprawność.

Teraz Jacek Borkowski jest szczęśliwy, że udało mu się wygrać z chorobą. Zdradził jednak, że perspektywa i optyka na ten temat zmieniła mu się o 180 stopni, gdyż miał okazję widzieć chorych, słuchać ich jęków oraz widzieć, jak umierają coraz to młodsi pacjenci, nawet ci po trzydziestce.

Jacek Borkowski. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Jacek Borkowski. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Co sądzi o koronasceptykach? Jak mówi, „nie chce mu się myśleć” o takich osobach i „nie ma im nic do powiedzenia”, bo to jak rozmowa z asfaltem. Jego zdaniem kreują własną rzeczywistość, w którą wierzą, wykazując się brakiem odpowiedzialności cywilnej oraz szacunku do innych osób, w tym medyków.

Jacek Borkowski wyszedł już ze szpitala i choć wie, że teraz będzie coraz lepiej, musi jeszcze poczekać na odzyskanie pełni sił – jak mówi, gdy idzie do łazienki, to kręci mu się w głowie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED KLESZCZAMI W NASZYM OGRODZIE? WYSTARCZY SKORZYSTAĆ ZE WSPANIAŁYCH WŁAŚCIWOŚCI KILKU ROŚLIN I PAJĘCZAKI NIE BĘDĄ PROBLEMEM

O tym się mówi w Polsce: CZY TO JUŻ KONIEC JEDNEGO Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TELETURNIEJÓW W NASZYM KRAJU? POŻEGNANIE TADEUSZA SZNUKA WYWOŁAŁO OGROMNE PORUSZENIE

O tym się mówi na świecie: MEGHAN MARKLE WSPIERA INNĄ GWIAZDĘ. SAMA RÓWNIEŻ STRACIŁA DZIECKO. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO WYKAZAŁA SIĘ DOBRYM SERCEM

Z życia gwiazd: DOROTA SZELĄGOWSKA NIE ZAMIERZA JUŻ WYCHODZIĆ ZA MĄŻ? GWIAZDA TELEWIZJI WYJAWIŁA SZCZEGÓŁY Z ŻYCIA PRYWATNEGO. POTWIERDZIŁA ROZSTANIE Z MĘŻEM