Nie da się ukryć, że lody Koral od wielu lat są bardzo popularne w naszym kraju. Jednak w ostatnim czasie ich popularność skoczyła jeszcze bardziej, a wszystko to za sprawą popularnego Youtubera – Friza, który jest idolem tysięcy nastolatków! Papierki po lodach stworzonych w ramach specjalnej linii Youtubera kosztują w sieci nawet 200 tysięcy złotych!

Niesamowity sukces!

W szoku są zarówno rodzice swoich pociech, które uwielbiają Friza i jego ekipę, jak i sam dyrektor marketingowy firmy Koral, który nie spodziewał się takiego przyjęcia specjalnej serii lodów z Frizem.

Nic dziwnego, że współpraca z youtuberem przyniosła firmie Koral takie korzyści. Konto Friza na popularnym portalu YouTube ma ponad 4 miliony subskrybentów, a wśród udostępnionych przez niego filmów trudno szukać takich, które mają mniej niż 2 miliony wyświetleń.

Ogromny wzrost sprzedaży lodów firmy Koral!

Jak przekazał portal Goniec, Piotr Gąsowski z firmy Koral, podczas wywiadu z portalem Money zaznaczył, że po rozpoczęciu współpracy z Frizem konieczne było uruchomienie nowej linii produkcyjnej, aby sprostać zapotrzebowaniu na lody z linii popularnego YouTubera. Jak zaznaczył dyrektor marketingu, sprzedaż lodów firmy Koral wzrosła o 300%! To niebywała liczba!

Co więcej, Piotr Gąsowski zaznaczył, że podczas 40 lat działania firmy Koral nigdy nie odnotowano tak ogromnego zainteresowania marką. Obecnie firma przyjmuje już zamówienia na miesiąc do przodu!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LOS ZDZISŁAWA Z "SANATORIUM MIŁOŚCI 3" ODMIENIŁ SIĘ! MĘŻCZYZNA ZNALAZŁ MIŁOŚĆ, KTÓREJ OD DAWNA SZUKAŁ. DO JEGO ŻYCIA ZAWITAŁO SZCZĘŚCIE

O tym się mówi w Polsce: TRUDNA SYTUACJA ROZEGRAŁA SIĘ PRZED JEDNYM ZE SZPITALI. KOBIETA NIE OTRZYMAŁA NIEZBĘDNEJ POMOCY. NIESTETY WSZYSTKO ZAKOŃCZYŁO SIĘ FATALNIE

O tym się mówi na świecie: NIEZWYKŁE ZNALEZISKO W SAŁACIE. RODZINA NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TEGO, NA CO NATRAFIŁA W ZAKUPACH

Z życia gwiazd: OGROMNA METAMORFOZA ADAMA MAŁYSZA. SKOCZEK PRZEZ WIELE LAT NIE CZUŁ SIĘ KOMFROTOWO. O CO DOKŁADNIE CHODZIŁO