Jak informuje portal Fakt, zakończyła się już trzecia edycja popularnego programu „Sanatorium miłości”. Jak się jednak okazało, podczas nagrań między uczestnikami nie nawiązała się romantyczna relacja, jednak wszyscy mocno się ze sobą zaprzyjaźnili.

To koniec kolejnego sezonu programu!

Na szczególną uwagę podczas ostatniej edycji show zasługiwał Zdzisław Wasiak. Mężczyzna był najbardziej lubianym uczestnikiem programu, nie tylko przez widzów, ale i przez swoich współtowarzyszy. Podczas ostatniego, finałowego odcinka mężczyzna otrzymał tytuł „króla turnusu”.

Jak donoszą media, podczas programu Zdzisław bardzo mocno zżył się z Jadwigą, jednak relacja miała charakter wyłącznie koleżeński, co zaznaczał sam mężczyzna.

- Nasze drogi się nie rozeszły, bo nigdy nie prowadziły tam, gdzie wiodła kamera. My byliśmy parą, która towarzyszyła sobie nawzajem w podróży, daliśmy sobie ogromne uczucie przyjaźni, wzajemnego wsparcia, adoracji, opieki i czułości. Odrodziliśmy się oboje przez bycie razem i wiem, że dało nam to siłę i nadzieję, aby realizować w życiu swoje marzenia. Jadzia jest piękna i inspirująca, wiem, że wiele kobiet może wziąć ją za przykład – zaznaczył Zdzisław podczas jednego z wywiadów.

Mężczyzna odnalazł szczęście!

Okazuje się jednak, że mimo iż Zdzisław nie odnalazł swojej miłości podczas programu, to i tak szczęście i miłość uśmiechnęły się do niego. Jak wyznał w rozmowie z dziennikarzami portalu Interia, jeszcze przed przystąpieniem do „Sanatorium miłości” oświadczył się jednej z kobiet z jego bliskiego otoczenia. Jednak wtedy usłyszał odmowę. Wszystko zmienił udział w programie!

Mężczyzna wyznał, że znów spotyka się kobietą, której niegdyś się oświadczył, a uczucie między nimi kwitnie! Jak dodał Zdzisław, udział w programie, a szczególnie rozmowy z Martą Manowską dodały mu skrzydeł i ogromnych pokładów pozytywnej energii, którą zamierza teraz wykorzystać!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: OGROMNA METAMORFOZA ADAMA MAŁYSZA. SKOCZEK PRZEZ WIELE LAT NIE CZUŁ SIĘ KOMFROTOWO. O CO DOKŁADNIE CHODZIŁO

O tym się mówi w Polsce: ZAPADŁA WIĄŻĄCA DECYZJA W SPRAWIE ZJAZDU MOTOCYKLOWEGO NA JASNEJ GÓRZE. CZY JEGO UCZESTNICY ZOSTANĄ POCIĄGNIĘCI DO ODPOWIEDZIALNOŚCI

O tym się mówi na świecie: NIEZWYKŁE ZNALEZISKO W SAŁACIE. RODZINA NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TEGO, NA CO NATRAFIŁA W ZAKUPACH

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”