Wybierając się na zakupy spożywcze, raczej nie spodziewamy się tego, że nasze życie i zdrowie będzie zagrożone. Takich przemyśleń nie miała na pewno także pewna rodzina z Australii, która udała się do jednego ze sklepów sieci Aldi. To, co ich tam spotkało mrozi krew w żyłach!

Można się wystraszyć!

Jak informuje portal Goniec, wszystko wydarzyło się w Sydney. Lesley Kuhn oraz jej syn pojechali na zakupy spożywcze. Kiedy wrócili do domu i zaczęli rozpakowywać wszystkie produkty doznali ogromnego szoku! W opakowaniu z sałatą znajdował się żywy wąż!

Mimo, iż był to osobnik młody, to pochodził z gatunku jadowitych węży, które są niebezpieczne dla naszego życia oraz zdrowia. Rodzina poinformowała o całej sytuacji sieć sklepów Aldi, a także podzieliła się swoimi przeżyciami w sieci. Na pomoc wezwali także organizację Wildlife Information, Rescue and Education Service. Specjaliści szybko zjawili się na miejscu i zabrali węża w bezpieczne miejsce.

Jakim sposobem wąż znalazł się w sałacie?

Sieć sklepów Aldi jest mocno zszokowana całym wydarzeniem, a jej przedstawiciele nie mają pojęcia, jak wąż mógł dostać się do artykułów spożywczych.

- Współpracowaliśmy z klientem i zespołem WIRES, aby móc zidentyfikować naturalne środowisko węża, którym z pewnością nie jest sklep Aldi. Dziękujemy firmie WIRES za wsparcie w tej sprawie. Ściśle współpracujemy z naszym dostawcą produktów, aby zbadać, jak mogło dojść do tego incydentu – przekazał przedstawiciel sieci Aldi.

Nie da się ukryć, że sprawa jest mocno szokująca. Pamiętajmy jednak, że w Australii obcowanie z dzikimi i niebezpiecznymi zwierzętami nie jest aż tak niespotykane, jak ma to miejsce w naszym kraju.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: OGROMNA METAMORFOZA ADAMA MAŁYSZA. SKOCZEK PRZEZ WIELE LAT NIE CZUŁ SIĘ KOMFROTOWO. O CO DOKŁADNIE CHODZIŁO

O tym się mówi w Polsce: ZAPADŁA WIĄŻĄCA DECYZJA W SPRAWIE ZJAZDU MOTOCYKLOWEGO NA JASNEJ GÓRZE. CZY JEGO UCZESTNICY ZOSTANĄ POCIĄGNIĘCI DO ODPOWIEDZIALNOŚCI

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ FILIP WYRAZIŁ NIETYPOWĄ OPINIĘ NA TEMAT NADNATURALNYCH ZJAWISK. CZY MĄŻ ELŻBIETY II WIERZYŁ W REINKARNACJĘ? MIAŁ PRZEWIDZIEĆ PRZYSZŁOŚĆ

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”