Chyba każdy z Polaków wie kim jest Adam Małysz. Skoczek narciarski zyskał niesamowitą sławę w naszym kraju, a wszystko to zawdzięcza swoim imponującym osiągnięciom, jakich dokonał podczas swojej kariery sportowej. Jak się jednak okazuje, jego życie nie zawsze było usłane różami.

Ogromny kompleks skoczka

Adam Małysz od wielu lat jest szczęśliwym mężem Izabeli Małysz oraz tatą Karoliny. Nie da się ukryć, że rodzina jest ze sobą bardzo zżyta, a sam skoczek przyznaje, że od zawsze miał w swojej żonie ogromne wsparcie. Małżeństwo zawsze pokazywało się razem na wszystkich ważnych wydarzeniach, a wokół nich nigdy nie było kontrowersyjnych plotek.

Wiele osób myśli, że życie Adama Małysza to bajka. Szczęśliwa rodzina, ogromne sukcesy zawodowe, stabilność finansowa. Jednak okazuje się, że sportowiec przez wiele lat borykał się z ogromnym problemem, o którym opowiedział dopiero niedawno.

Jak podaje portal Super Express, Adam Małysz przyznał, że przez całą karierę jego ogromnym kompleksem była bardzo niska waga. Skoczek wiedział, że taka waga jest konieczna, aby móc kontynuować karierę, jednak jej utrzymanie kosztowało go sporo wyrzeczeń.

Wreszcie odetchnął z ulgą

Teraz, kiedy sportowiec zakończył już swoją karierę wreszcie odetchnął z ulgą i cieszy się z tego, że może przytyć i jeść wszystko na co tylko ma ochotę.

- Zacząłem jeść trochę inaczej, to znaczy normalnie. Nie musiałem już przestrzegać diety, która miała utrzymać wagę 52-54 kg. Zresztą ja wręcz chciałem przytyć – wyznał Adam Małysz podczas jednego z wywiadów dla Gazeta.pl.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PIERWSZEJ ŻONY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA SPRZED LAT. PADŁY BOLESNE SŁOWA O ZDRADZIE. W TLE CIĄŻA. GRAŻYNA KRAWCZYK POWIEDZIAŁA DOŚĆ

O tym się mówi w Polsce: EPISKOPAT WYDAŁ WAŻNY KOMUNIKAT DLA WIERNYCH W SPRAWIE SZCZEPIONEK. RZĄD ODNIÓSŁ SIĘ DO SŁÓW DUCHOWNYCH. WIADOMO, JAK POWINNO SIĘ POSTĄPIĆ

O tym się mówi na świecie: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”