Najnowsze i nieco zaskakujące informacje dotyczące rodziny Adama Małysza. Właśnie światło dzienne ujrzała wieść o tym, gdzie pracowała mama najsłynniejszego polskiego skoczka. To była naprawdę ciężka praca! Niewiele osób wiedziało, że kobieta zajmowała się tym przez długie lata... O czym mowa?

Jak wiadomo, postać Adama Małysza znana jest niemalże każdemu - zarówno młodszym, jak i starszym pasjonatom zimowych sportów, pomimo iż kariera w skokach narciarskich została przez niego zakończona dobre kilka lat temu.

Mężczyzna na zawsze zapisał się w kartach historii polskiego sportu. Nic w tym dziwnego, gdyż osiągnięcia Małysza były naprawdę imponujące.

Przez te wszystkie lata kariery widzowie pokochali Adama Małysza nie tylko za wspaniałe umiejętności i kondycję, ale również za skromność i poszanowanie do ciężkiej pracy – te wartości skoczek odziedziczył po mamie, o której tak naprawdę niewiele wiadomo. Teraz na jaw wyszła informacja, czym zajmowała się Ewa Małysz.

Kto by pomyślał!

Niewiele osób prędzej o tym wiedziało, ale Ewa Małysz przez wiele lat pracowała jako... zaopatrzeniowiec w sklepie w domu towarowym! Jak nietrudno się domyślić, praca ta z całą pewnością nie należała do najłatwiejszych.