Fani z pewnością jeszcze długo nie zapomną o Krzysztofie Krawczyku. Od jego śmierci minął przeszło tydzień (przypomnijmy – artysta zmarł 5 kwietnia, w poniedziałek wielkanocny), a mimo to wciąż jest o nim głośno.

Nieszczęśliwy zgon wielkiego muzyka miał miejsce zaledwie dwa dni po tym, jak opuścił szpital. Zdążył jeszcze spędzić święta z żoną. Niestety, były to jego ostatnie święta.

Krzysztof Krawczyk/Youtube @Polsatnews
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Polsatnews

Grób Krzysztofa Krawczyka

Super Express zauważa, że 3 kwietnia wrócił do domu i mówił wówczas o dwóch promykach słońca, jakie wpadały do sypialni – wiosenna aura i jego żona, Ewa. W Facebookowym wpisie dziękował także wszystkim, którzy trzymali za niego kciuki.

Niestety, niezbyt długo cieszył się życiem w domu. Zaledwie dwa dni później odszedł na zawsze. Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbył się 10 kwietnia.

Krzysztof Krawczyk/Youtube @Lokalna TV
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Lokalna TV

O 12:00 zorganizowano mszę w Łodzi, a później trumnę przewieziono na cmentarz w pobliskich Grotnikach. Od pogrzebu minęły już trzy dni, jednak fani nadal tłumnie odwiedzają grób artysty.

Warto zauważyć, że przy miejscu spoczynku Krzysztofa Krawczyka można znaleźć setki zniczy. Przy grobie cały czas są fani, którzy chcą uczcić pamięć wielkiego artysty. Przybywa kwiatów, zniczy, jest nawet wieniec z szarfą „Krzysiu, płyniesz w piękny rejs”.

Grób Krzysztofa Krawczyka. Źródło: se.pl
Grób Krzysztofa Krawczyka. Źródło: se.pl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE ZMIANY W KODEKSIE WYKROCZEŃ. BĘDZIE MOŻNA OTRZYMAĆ SROGI MANDAT ZA BRUD W SAMOCHODZIE. KIEROWCY MUSZĄ MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI

O tym się mówi w Polsce: MIESZKAŃCY PRAWIE CAŁEGO KRAJU MUSZĄ LICZYĆ SIĘ Z PRZERWAMI W DOSTAWIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ. GDZIE I KIEDY PLANOWANE SĄ ODŁĄCZENIA PRĄDU

O tym się mówi na świecie: NIEBAWEM ODBĘDZIE SIĘ OSTATNIA DROGA KSIĘCIA FILIPA. HARRY BĘDZIE SIĘ ZNACZNIE WYRÓŻNIAĆ OD INNYCH CZŁONKÓW RODZINY KRÓLEWSKIEJ. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NIE MA JUŻ Z NAMI. LEKARZ ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT TEGO, JAKI PRAWDOPODOBNIE BYŁ POWÓD TAKIEGO ROZWOJU WYDARZEŃ