Jak przekonuje serwis „Fakt”, śmierć Krzysztofa Krawczyka w wielkanocny poniedziałek wstrząsnęła dosłownie całą Polską i nie tylko – muzyk miał fanów praktycznie na całym świecie! Jednak artysta wiele lat temu stworzył swój mały raj na ziemi pod Łodzią. Mieszkańcy Jedlicza wpadli w rozpacz. Przekonują, że po śmierci muzyka czują się tak, jakby odszedł najbliższy człowiek, członek ich rodzin!

Niewielkie miejscowości pod Łodzią – Grotniki, Ustronie i Jedlicze to nazywana Trójwsią okolica pod Łodzią, do której chętnie przyjeżdżają letnicy. Wielu zostaje na stałe i kimś takim był właśnie Krzysztof Krawczyk wraz z ukochaną żoną i przysposobionymi córkami. Lata temu kupił w Jedliczu pole oznaczone literą B i został. Szybko sąsiedzi go pokochali i dziś nie mogą się pogodzić z jego odejściem.

Sąsiedzi Krzysztofa Krawczyka w żałobie! Przekonują, że wraz z muzykiem odeszła wspaniała część ich małej ojczyzny. Mówią, że „ubył kawałek nas”

Gdy Krzysztof Krawczyk postanowił zamieszkać w Jedliczu na stałe okoliczni mieszkańcy szybko zrozumieli, że nie ma nic wspólnego z wielkimi gwiazdami estrady i szklanego ekranu. Pomagał w potrzebie, przepuścił w kolejce, przystanął, by porozmawiać z sąsiadami. Zdarzało się, że podwoził wiernych z odległego kościoła w Grotnikach do domu.

Sąsiedzi do końca mówili o nim: nasz pan Krzysio. Przekonują, że zapamiętany zostanie na zawsze jako ciepły, kochany, pomocny człowiek wielkiego serca.

„On nie udawał grzecznego, wierzącego. On taki był. Krzysztof to był człowiek świata. Cały świat zjechał, a tu w Jedliczu osiadł. A teraz część tego świata zabiera z sobą. Będzie nam go bardzo brakowało” – mówią ze łzami w oczach.

Krzysztof Krawczyk/Youtube @Polsatnews
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Polsatnews
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Polsatnews

Jak informował portal "Życie": PORUSZAJĄCE WYZNANIE WIELOLETNIEGO PRZYJACIELA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA. ARTYSTA W OSTATNICH MOMENTACH ŻYCIA SKONTAKTOWAŁ SIĘ Z NIM. POLAŁY SIĘ ŁZY

Przypomnij sobie: O ILE WZROSŁY ROKU RENTY I EMERYTURY? WALORYZACJA W MARCU BYŁA NAPRAWDĘ WYSOKA! EKSPERCI ANALIZUJĄ, JAK PRZEKŁADA SIĘ NA BUDŻETY DOMOWE SENIORÓW

Portal "Życie" pisał również: RATOWNIK Z ODDZIAŁU COVIDOWEGO ZDRADZA PORUSZAJĄCE SZCZEGÓŁY PRACY. POWIEDZIAŁ, JAK WYGLĄDA ODEJŚCIE CHORYCH PACJENTÓW. ŁZY SAME CISNĄ SIĘ DO OCZU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PLANOWAŁA DLA SIEBIE ZUPEŁNIE INNE ŻYCIE, JEDNAK NIE DANO JEJ WYBORU. DLACZEGO KARIERA TERESY IŻEWSKIEJ NIE ROZWINĘŁA SIĘ JESZCZE MOCNIEJ