Nagłe odejście Krzysztofa Krawczyka jest niemal dla wszystkich Polaków wielkim zaskoczeniem, które wprawia w wielki smutek. Choć artyście udało się pokonać zakażenie COVID-19 i w Wielką Sobotę wrócił do domu ze szpitala to szczęście jego żony, bliskich i fanów nie trwało długo. Muzyk poczuł się bardzo źle w poniedziałek i tego dnia zmarł.

O tym, że Krzysztof Krawczyk przechodzi zakażenie koronawirusem media dowiedziały się kilkanaście dni temu. Krzysztof Krawczyk sam poinformował o swoim stanie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wkrótce jednak wymagał hospitalizacji. Wówczas prosił o modlitwy i dobre życzenia. Gdy kilka dni temu okazało się, że piosenkarz wraca do domu, wszyscy odetchnęli z ulgą.

Przed śmiercią Krzysztof Krawczyk zadzwonił do bliskiego przyjaciela. Jego wyznanie porusza do głębi

Niestety, w poniedziałek artysta był bardzo słaby, a potem stracił przytomność. Został przewieziony do jednego ze szpitali w Łodzi, jednak wkrótce lekarze przekazali tragiczne wiadomości – Krzysztof Krawczyk zmarł.

Od kilku dni wielkiego artystę wspominają jego bliscy, przyjaciele i cała rzesza fanów. Wzruszające wspomnienie sprzed kilku dni przywołał wieloletni przyjaciel Krawczyka, lekarz i muzyk, Maciej Świtoński. To właśnie on zajmował się muzykiem i jego żoną po dramatycznym wypadku w 1988 roku. Wówczas narodziła się ich przyjaźń. Kilka utworów w dorobku Krzysztofa Krawczyka jest pióra właśnie Macieja Świtońskiego.

„Z Krzysztofem rozmawiałem w ostatnią Wielką Sobotę, choć trudno to nazwać rozmową. Płakaliśmy razem do słuchawki” – wyjawił Maciej Świtoński, cytowany przez Radio Zet i portal Goniec.

Jak informował portal "Życie": TO NIE CZAS NA WIOSENNE UBRANIA I SPACERY? SYNOPTYCY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI! ZIMA NIE ZAMIERZA SIĘ WYCOFAĆ? ZŁE WIADOMOŚCI DLA OGRODNIKÓW I SADOWNIKÓW

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA SPĘDZA KOLEJNE ŚWIĘTA BEZ PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTORKA BARDZO TĘSKNI ZA MĘŻEM. „CZASEM SŁYSZĘ JEGO GŁOS”

Portal "Życie" pisał również: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE CHWILE ŻYCIA KRZYSZTOF KRAWCZYKA? KOCHANEGO MUZYKA RATOWAŁA UKOCHANA ŻONA. MENADŻER MÓWI O POWODZIE TEGO, ŻE NIE MA GO Z NAMI

Pisaliśmy również o: CO Z NOWYM ŁADEM? RZĄD MIAŁ UJAWNIĆ PLANY 20 MARCA. CO CZEKA POLSKĘ W KOLEJNYM CZASIE? DZIENNIKARZOM DOWIEDZIELI, KIEDY NASTĄPI PREZENTACJA PROGRAMU