Przemysław Saleta to jeden ze znanych polskich sportowców. Nie jest tajemnicą, że popularny bokser ma wielkie serce, niejednokrotnie to udowodnił. Tym razem jego serce jest w kawałkach – musi pogodzić się z bolesną stratą.

Saleta po raz kolejny udowodnił, że ma wielkie serce. Pojawił się wtedy, gdy był potrzebny, i pomógł. Niestety, teraz bardzo przeżywa śmierć przyjaciela.

Przemysław Saleta opłakuje przyjaciela

Portal o2 przypomina, że jakiś czas temu Przemysław Saleta zdecydował się zaadoptować buldoga francuskiego ze schroniska. Pies miał wówczas około dwóch lat. Niestety, po niecałym roku największy przyjaciel sportowca odszedł.

Bokser poinformował, że Franek zmarł w środę. Miał zaledwie trzy lata, ale ciążyło na nim wiele problemów ze zdrowiem. Piesek miał poważne dolegliwości.

Przemysław Saleta już wcześniej wspominał, że ze zdrowiem Franka jest coś nie tak. W Wielką Sobotę pojechali do weterynarza, we wtorek wyznał fanom, że „nie jest dobrze”. Niestety, już w środę buldożek francuski wydał ostatnie tchnienie.

Franek w momencie adopcji był w złym stanie, miał amputowaną łapkę i inne dolegliwości po wypadku komunikacyjnym. Wtedy Przemysław Saleta postanowił pomóc psiakowi, wypełnił stosowne dokumenty, poddał się procedurze adopcyjnej i tak zyskał przyjaciela.

Bokser wspominał, że Franek świetnie czuł się w towarzystwie innych psów i jest cudownym przyjacielem. Dodał także, że „moda na buldożki” sprawia, iż największymi ofiarami są właśnie zwierzęta, często z pseudohodowli, z różnymi wadami. Gdy wymagają operacji, zabiegów, konsultacji, a całość opieki generuje coraz wyższe koszty – wiele osób „pozbywa się problemu”, oddając lub wyrzucając czworonoga.

Współczujemy straty – odejście przyjaciela zawsze jest bolesne.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: O ILE WZROSŁY ROKU RENTY I EMERYTURY? WALORYZACJA W MARCU BYŁA NAPRAWDĘ WYSOKA! EKSPERCI ANALIZUJĄ, JAK PRZEKŁADA SIĘ NA BUDŻETY DOMOWE SENIORÓW

O tym się mówi w Polsce: ZNANY ZAKONNIK TRAFIŁ PILNIE DO SZPITALA, GDYŻ POCZUŁ SIĘ ŹLE. CO MU DOLEGA? OJCIEC LEON KNABIT MA WIELKĄ PROŚBĘ DO WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI

O tym się mówi na świecie: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY ZNÓW ZASKAKUJĄ! TYM RAZEM POSTANOWILI, ŻE POBIORĄ SIĘ JESZCZE RAZ. KIEDY ODBĘDZIE SIĘ CEREMONIA

Z życia gwiazd: JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ OSTATNIE POŻEGNANIE KRZYSZTOFA KRAWCZYKA? MENADŻER ZNANEGO WOKALISTY OBIECUJE, ŻE ZOSTANIE SPEŁNIONA OSTATNIA WOLA MUZYKA