Nie da się ukryć, że muzyka była dla Krzysztofa Krawczyka całym życiem i nigdy się z nią nie rozstawał. Jak podaje portal Super Express, nawet podczas swojej ostatniej choroby muzyk planował szybki powrót do studia nagraniowego i kolejną płytę.

Bardzo smutna informacja!

Niestety, kilka dni temu dotarła do nas tragiczna informacja o śmierci znanego muzyka. W Internecie natychmiast zaczęły pojawiać się kondolencje i wspomnienia o Krzysztofie Krawczyku. Wiele osób nie może uwierzyć w to, że artysty nie ma już z nami i nigdy już nie wystąpi na scenie.

Według informacji przekazanych przed media, ostatnie pożegnanie Krawczyka odbędzie się w najbliższą sobotę. Najpierw o godzinie 12 odprawiona zostanie Msza św. w archikatedrze w Łodzi, a o 15 w podłódzkich Grotnikach odbędzie się pogrzeb artysty.

W wywiadzie, które menadżer Krzysztofa Krawczyka udzielił dla portalu Super Express, Andrzej Kosmala zapewnił, że zostanie spełniona ostatnia wola artysty. Muzyk chciał, aby do trumny włożono mu jego mikrofon.

Będzie tak, jak chciał muzyk

- Spełnimy dwa ostatnie życzenia Krawczyka. Włożymy mu do trumny mikrofon, ten do którego przez 26 lat śpiewał w studiu muzycznym K&K Studio, a także czarne okulary, w których występował na scenie – zapewnił Andrzej Kosmala.

Co więcej, Krzysztof Krawczyk chciał, aby podczas jego pogrzebu zagrała orkiestra dęta. To życzenie także zostanie zrealizowane. Warto dodać, że pogrzeb znanego muzyka będzie miał charakter państwowy, a artysta zostanie pochowany z należnymi mu honorami.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA WIELU POLAKÓW! SZYKUJE SIĘ DUŻA REFORMA PROGRAMU 300 PLUS! O CO DOKŁADNIE CHODZI

O tym się mówi w Polsce: DZIŚ WSZYSTKO STAŁO SIĘ JASNE. ZAPADŁA OFICJALNA DECYZJA RZĄDU W SPRAWIE DALSZYCH OBOSTRZEŃ. JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ ŻYCIE PO 9 KWIETNIA

Pisaliśmy również o: CO Z NOWYM ŁADEM? RZĄD MIAŁ UJAWNIĆ PLANY 20 MARCA. CO CZEKA POLSKĘ W KOLEJNYM CZASIE? DZIENNIKARZOM DOWIEDZIELI, KIEDY NASTĄPI PREZENTACJA PROGRAMU

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE CHWILE ŻYCIA KRZYSZTOF KRAWCZYKA? KOCHANEGO MUZYKA RATOWAŁA UKOCHANA ŻONA. MENADŻER MÓWI O POWODZIE TEGO, ŻE NIE MA GO Z NAMI