Fani są bardzo dumni i tłumnie gratulują Kamilowi Stochowi. Ta wieść rozniosła się bardzo szybko – sportowiec sam się do tego przyczynił. Miło słuchać tak dobrych informacji!

Kamil Stoch pochwalił się świetną nowiną

Super Express zauważa, że szczęście dopisywało Kamilowi Stochowi w minioną sobotę. Był bardzo szczęśliwy – nie ma się zresztą co dziwić. Jego fani również byli przejęci i szczęśliwi. O czym mowa?

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch. Źródło: Youtube Eurosport Polska
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch. Źródło: Youtube Eurosport Polska

Skoczek w ostatnim czasie nie był w najlepszej formie, co zauważyli także jego najwięksi fani. Na całe szczęście trudny okres to już przeszłość. Kamil Stoch ogłosił wszystkim swoje szczęście, otrzymał wiele gratulacji.

Przypomnijmy – w sobotę odbył się konkurs drużynowy na Mistrzostwach Świata w Oberstdorfie. Kamil Stoch nie wydawał się być zbyt pewny siebie – szczególnie, że w ostatnim czasie średnio sobie radził, a zawody indywidualne nie poszły najlepiej.

Na całe szczęście Kamil Stoch tym razem sprostał trudnemu zadaniu – udało mu się doprowadzić do tego, że wraz z innymi skoczkami mogli świętować ogromny sukces. Gdy opowiedział o tym publicznie, jednocześnie pokazując swe szczęście, kibice wpadli w szał radości.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch. Źródło: Youtube Eurosport Polska
Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch. Źródło: Youtube Eurosport Polska

Kończy się sezon narciarski, a to oznacza dla Kamila Stocha oraz reszty polskich skoczków zasłużone wolne. Zapewne wielu z nich – o ile sytuacja na to pozwoli – wybierze się na zasłużone wakacje. W końcu dużo pracowali na sukcesy, więc pora na relaks!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SĘDZINA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO DRWIŁA ZE ZNANEJ DZIENNIKARKI. KRYSTYNA PAWŁOWICZ NIE ZOSTAWIŁA SUCHEJ NITKI NA MAGDZIE MOŁEK

O tym się mówi w Polsce: MAŁO KTO WIE O KOSZMARZE, PRZEZ JAKI PRZESZEDŁ PROFESOR SIMON. WYBITNY SPECJALISTA DO DZIŚ NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z OGROMNĄ STRATĄ

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: KAMILA KACZMAREK Z PROGRAMU “KRÓLOWE ŻYCIA” PO RAZ KOLEJNY ZMIENIŁA SWÓJ WYGLĄD. FANI NIE NADĄŻAJĄ. CELEBRYTKA RAZ PO RAZ WPROWADZA NASTĘPNE ZMIANY