Krzysztof Krawczyk nazywany był przez wielu fanów żyjącą legendą. Trzeba przyznać, że jego muzyka łączyła kolejne pokolenia; nie tylko osoby starsze, ale i młodzież świetnie bawiła się przy utworach gwiazdora.

Wokalista dla części młodych był niemal idolem – przeżył niesamowicie wiele ciekawych doświadczeń, potrafił bawić się jak nikt inny, a przy tym jego muzyka sprzed lat wciąż pozostawała na topie.

Krzysztof Krawczyk/Youtube @Lokalna TV
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Lokalna TV

Krzysztof Krawczyk – szczegóły dotyczące pogrzebu

Niestety, artysta zmarł. Zgon nastąpił 5 kwietnia 2021 roku. Krzysztof Krawczyk miał 74 lata. Tuż po jego śmierci zaczęto zastanawiać się, co z pogrzebem.

Pomponik donosi, że prawdopodobnie ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka będzie mieć charakter państwowy.

Nikt nie spodziewał się tego, co ma nadejść. Krawczyk wyszedł ze szpitala, gdzie leczono go po zarażeniu koronawirusem. Zdążył jeszcze spędzić Wielkanoc z ukochaną żoną. Niestety, jego stan uległ nagłemu pogorszeniu.

Czym prędzej przetransportowano go do łódzkiego szpitala, jednak lekarze nie uratowali Krawczyka.

Mówi się, że pogrzeb wielkiego artysty będzie zorganizowany jeszcze pod koniec tego tygodnia. Nabożeństwo ma się odbyć w bazylice archikatedralnej w Łodzi.

Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna

Gdzie zostanie pochowany Krzysztof Krawczyk? Media informują, że spocznie on na cmentarzu w Grotnikach. Cały pogrzeb prawdopodobnie będzie mieć charakter państwowy.

Zapewne ze względu na koronawirusa w samej świątyni będzie mogło być obecnych niewiele osób, jednak jeśli ceremonia istotnie nabierze państwowego charakteru, można mieć nadzieję, że nabożeństwo będzie transmitowane na żywo.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RATOWNIK Z ODDZIAŁU COVIDOWEGO ZDRADZA PORUSZAJĄCE SZCZEGÓŁY PRACY. POWIEDZIAŁ, JAK WYGLĄDA ODEJŚCIE CHORYCH PACJENTÓW. ŁZY SAME CISNĄ SIĘ DO OCZU

O tym się mówi w Polsce: ZNANY ZAKONNIK TRAFIŁ PILNIE DO SZPITALA, GDYŻ POCZUŁ SIĘ ŹLE. CO MU DOLEGA? OJCIEC LEON KNABIT MA WIELKĄ PROŚBĘ DO WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI

O tym się mówi na świecie: PIES Z ULICY ZROBIŁ WIELKIEGO PSIKUSA DZIENNIKARCE. PRZEZABAWNĄ WPADKĘ NA ŻYWO ZAREJESTROWAŁY KAMERY TELEWIZYJNE. WIDZOWIE POKŁADALI SIĘ ZE ŚMIECHU

Z życia gwiazd: PORUSZAJĄCE WYZNANIE WIELOLETNIEGO PRZYJACIELA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA. ARTYSTA W OSTATNICH MOMENTACH ŻYCIA SKONTAKTOWAŁ SIĘ Z NIM. POLAŁY SIĘ ŁZY