Tego, co stało się na antenie znana dziennikarka z pewnością się nie spodziewała! Podczas emisji programu na żywo prezenterka stacji Mir 24 doświadczyła naprawdę kuriozalnej, ale i bardzo zabawnej wpadki.

W trakcie przekazywania istotnych dla widzów informacji przed kamerą praktycznie znikąd pojawił się pies! Psiak rzucił się na kobietę, złapał mikrofon w żeby i zaczął uciekać. Dziennikarka niewiele myśląc, rzuciła się za nim w pogoń. Wszystko poszło na żywo! Widzowie nie mogli opanować śmiechu!

Pies przeszkodził dziennikarce w programie na żywo! Uciekł z jej mikrofonem! Wpadkę zarejestrowały kamery telewizyjne

Jak przekonuje serwis Lelum, podczas realizacji programów na żywo często dochodzi do nieprzewidzianych sytuacji, które mogą skończyć się spektakularnymi wpadkami. Często podczas transmisji spoza studia telewizyjnego dziennikarze spotykają się np. z przeszkadzaniem przez przechodniów, czy głupimi minami strojonymi do kamery przez dowcipnisiów.

Tym razem jednak, nieoczekiwaną gwiazdą wydania wiadomości w stacji Mir 24 stał się pies! Widzowie musieli być totalnie zaskoczeni, gdy na ich oczach wydarzyła się kuriozalna wpadka. Dziennikarka, która przedstawiała wiadomości z pewnością nie była przygotowana na to, co się wydarzyło.

Kobieta spokojnie i rzeczowo przekazała informację z ostatniej chwili. Nagle w jej kierunku rzucił się pies, wyrwał dziennikarce mikrofon i zaczął uciekać. Zaskoczona i kompletnie wytrącona z równowagi dziennikarka ani myśląc rzuciła się w pogoń ze zwierzakiem. Widzowie pokładali się ze śmiechu na ten przezabawny widok.

Program szybko jednak przerwano, a biegnąca co sił dziennikarka zniknęła widzom z oczu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, mikrofon udało się odzyskać, a pies-psotnik był wyraźnie zawstydzony swoim zachowaniem.

Jak informował portal "Życie": PORUSZAJĄCA I NIEPRZYJEMNA DLA WIĘKSZOŚCI POLAKÓW PRZEPOWIEDNIA MINISTRA ZDROWIA. ADAM NIEDZIELSKI NIE MA DOBRYCH INFORMACJI. SYTUACJA SIĘ POGARSZA

Przypomnij sobie: NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS KRZYSZTOFA KRAWCZYKA. ŻONA LEGENDARNEGO MUZYKA BYŁA Z NIM DO OSTATNICH CHWIL JEGO ŻYCIA. POGRĄŻYŁA SIĘ W GŁĘBOKIM SMUTKU

Portal "Życie" pisał również: PRAKTYCZNIE NIKT O TYM NIE WIE, ALE TŁUCZEK DO MIĘSA MA DWUSTRONNE ZASTOSOWANIE. DO CZEGO MOŻNA UŻYĆ PŁASKIEJ STRONY? WIELE OSÓB POPEŁNIA BŁĄD

Pisaliśmy również o: ELŻBIETA II NIE JEST JUŻ KRÓLOWĄ? SENSACYJNE WIEŚCI OBIEGŁY MEDIA. KTO ZOSTAŁ KRÓLEM WIELKIEJ BRYTANII? MONARCHINI MIAŁA DOKONAĆ SEKRETNEJ KORONACJI