Jak informuje „Super Express” , mimo tego, że w niedzielę nastąpił znaczący spadek liczby nowych zakażeń do niecałych 10 tysięcy, co stanowi aż o 6 tysięcy mniej niż tydzień wcześniej to Adam Niedzielski przekonuje, że trudne czasy wciąż przed nami.

Zapowiedź ministra zdrowia dotycząca naszej przyszłości jako Polaków i kolejnych losów świata nie jest dobra. Szef resortu zdrowia jest bowiem przekonany, że po tym, co się stało nigdy już nie wrócimy do czasów sprzed pandemii koronawirusa!

Adam Niedzielski z odważnym wyznaniem dotyczącym przyszłości Polski i świata. Szef resortu zdrowia przekonuje, że to koniec świata, jaki znamy

Mimo spadku liczby zakażeń i rosnącej liczby nowych zaszczepionych Adam Niedzielski pozostaje sceptykiem. Zapytany w rozmowie z portalem TVN24, czy uda się wreszcie wrócić do normalności, szef resortu zdrowia jest przekonany, że nigdy nie będzie możliwy powrót do czasów sprzed pandemii i część ludzi będzie zmuszona do noszenia maseczek już zawsze, a także do zachowania dystansu w strachu przed zakażeniem.

Niedzielski przekonuje również, że trzecia fala pandemii jest gorsza niż zakładano. Za około tydzień do 10 dni w szpitalach może nastąpić szczyt.

„Następnie niestety będziemy mieli do czynienia ze wzrostem zgonów, które będą tego konsekwencją” – wyjawił wprost minister zdrowia, Adam Niedzielski, którego cytuje „SE”.

Jak informował portal "Życie": CZY OBOSTRZENIA PO ŚWIĘTACH ZOSTANĄ ZAOSTRZONE? DZIENNIKARZOM UDAŁO SIĘ DOTRZEĆ DO NIEOFICJALNYCH PLANÓW RZĄDU. TAK MA WYGLĄDAĆ SYTUACJA PO 9 KWIETNIA

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA SPĘDZA KOLEJNE ŚWIĘTA BEZ PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTORKA BARDZO TĘSKNI ZA MĘŻEM. „CZASEM SŁYSZĘ JEGO GŁOS”

Portal "Życie" pisał również: JAK ROZPOZNAĆ, ŻE KUPOWANE W SKLEPIE MIĘSO NAPRAWDĘ JEST ŚWIEŻE? WAŻNY JEDEN MAŁY SZCZEGÓŁ! PRZYDATNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH POLAKÓW NA ZAKUPACH

Pisaliśmy również o: WIADOMO, JAK WIELKI MAJĄTEK OTRZYMALI W SPADKU KSIĄŻĘ WILLIAM I HARRY. OKAZUJE SIĘ, ŻE KRÓLOWA MATKA PODZIELIŁA TĘ KWOTĘ NIERÓWNO. KTO OTRZYMAŁ WIĘCEJ