Doda to jedna z wielkich polskich gwiazd, ale i zarazem jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci na rodzimej scenie muzycznej. Artystka już od lat zaskakuje.

Wizerunek, który szokował Polaków, towarzyszył jej od wczesnych lat 2000. Teraz, choć ponownie zaskakuje, nie jest to już częścią medialnej kreacji, a tym, co tak naprawdę sądzi wokalistka – a to jeszcze bardziej zmartwiło jej fanów.

Doda/Youtube @Plejada
Doda/Youtube @Plejada

Doda głosi niestworzone teorie

Pomponik zauważa, że Dorota Rabczewska postanowiła stanąć po stronie Edyty Górniak, Ivana Komarenki czy Violi Kołakowskiej. Chodzi o sytuację w Polsce i na świecie – w tym temacie podziela ich poglądy.

Według wszelkich najnowszych doniesień polska służba zdrowia jest już niemal na skraju załamania. Wciąż informuje się o kolejnych, bardzo licznych zarażeniach koronawirusem oraz zgonach.

Właśnie dlatego wypowiedź Dody wzbudziła tyle kontrowersji i spotkała się z mocną krytyką fanów – medycy starają się robić wszystko, by pomagać chorym i ratować ludzkie życia, spędzają wielogodzinne dyżury, opiekując się potrzebującymi, a w tym czasie społeczeństwo szerzy kolejne, coraz bardziej niestworzone teorie spiskowe.

Doda/ YouTube @Plejada
Doda/ YouTube @Plejada

Dotychczas w tym zakresie brylowały Viola Kołakowska i Edyta Górniak. Teraz dołączyła do nich Doda, która twierdzi, że dzieci potrzebują… „wirusów i bakterii”.

Już wcześniej wpisy Dody sugerowały, że niebezpiecznie skręca w stronę miłośników teorii spiskowych. Teraz fani zyskali tylko kolejny dowód – przez takie zachowanie celebrytów coraz więcej osób nie stosuje się do obostrzeń, a sytuacja pogarsza się.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK DŁUGO BĘDĄ TRWAŁY OBECNE OBOSTRZENIA? PROFESOR ANDRZEJ HORBAN NIE MA WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA NIE ULEGNIE ZBYT SZYBKIEJ POPRAWIE

O tym się mówi w Polsce: CZY RZĄD ZDECYDUJE SIĘ NA WPROWADZENIE GODZINY POLICYJNEJ NA CZAS WIELKANOCY? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ POSEŁ KOALICJI OBYWATELSKIEJ, PAWEŁ KOWAL

O tym się mówi na świecie: DO NIESAMOWITEGO ODKRYCIA DOSZŁO W JEDNYM Z DOMÓW! KOBIETA NIE SPODZIEWAŁA SIĘ TEGO, CO ZNAJDUJE SIĘ POD JEJ SYPIALNIĄ

Z życia gwiazd: ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI WYDAŁ WAŻNE OŚWIADCZENIE. CZY TO DEFINITYWNY KONIEC MAŁŻEŃSTWA Z MONIKĄ ZAMACHOWSKĄ? FANI SĄ ZAŁAMANI