Niewolnica Isaura to jedna z pierwszych brazylijskich telenowel, jaką mogli oglądać polscy widzowie. Pierwsze odcinki pojawiły się w naszym kraju w 1985 roku, czyli 9 lat po premierze serialu w Brazylii.

Serial zagościł w domach prawie wszystkich Polaków!

Nie ma wątpliwości, że serial ten okazał się niesamowitym hitem w naszym kraju, a podczas jego emisji przed telewizorami gromadziły się całe rodziny. Jak przekazał portal Alaluna, oglądalność serialu wynosiła w naszym kraju nawet 92%!

W telenoweli przedstawiona jest historia pewnej niewolnicy, która została własnością plantatora. Okazuje się jednak, że mężczyzna nie miał wobec kobiety złych zamiarów. Inwestował w jej wykształcenie, a także zapewniał piękne suknie i inne drogocenne przedmioty. Los Isaury odmienił się jednak w chwili, gdy do domu powrócił syn plantatora, który zakochał się w kobiecie, jednak ta nie odwzajemniała jego uczuć.

Aktorka do dziś zachwyca urodą!

W tytułową Isaurę wcieliła się Lucella Santos, którą Polacy niesamowicie uwielbiali. Kobieta o niesamowitej urodzie podbiła serca męskiej części widzów. Co więcej, Lucella Santos jako pierwsza w historii zagraniczna aktorka otrzymała Złotego Orła.

Premiera pierwszych odcinków popularnego serialu miała miejsce w Brazylii już ponad 40 lat temu. To niesamowite jak przez ten czas zmieniła się odtwórczyni głównej roli. Mimo upływu czasu aktorka wciąż zaskakuje swoją niebywałą urodą! Fani są zachwyceni wyglądem kobiety!