Mikołaj Roznerski bez wątpienia należy do plejady utalentowanych polskich aktorów. Fani zachwycają się także jego urodą – często wymieniany jest również na liście najprzystojniejszych gwiazd.

Znany m.in. z „M jak miłość” aktor prywatnie ma sporo zajęć. Poza obecnością na planie zdjęciowym poświęca wolny czas Adrianie Kalskiej, swojej ekranowej oraz prawdziwej partnerce, a także synkowi, 10-letniemu Antoniemu.

Jednak nie brakuje mu czasu na pielęgnowanie więzi z bliskimi. Super Express donosi, że aktor postanowił pochwalić się światu swoim najbliższym przyjacielem.

Mikołaj Roznerski pokazał fotkę z przyjacielem

Okazuje się, że w ferworze codziennych obowiązków aktor znajduje czas na spotykanie się z mężczyzną, który jest mu bliski. Panowie są przyjaciółmi. Pod najnowszym zdjęciem z innym mężczyzną zamieścił opis „Kumple w wolnych chwilach, kumple z pracy”.

Nie wiadomo, jak dokładnie wygląda przyjaciel Mikołaja Roznerskiego, ponieważ aktor zamazał część zdjęcia, na której jest on widoczny. Tłumaczy, że w ten sposób „balans zachowany”, a manager jest „w nieostrości”.

W ten sposób fani dowiedzieli się, że tajemniczym przyjacielem Mikołaja Roznerskiego jest jego menager, który pomaga mu w kwestiach zawodowych i, jak widać, także prywatnych. To dzięki niemu aktor prowadzi obecne życie, co więcej – to on namówił go do spełnienia marzenia.

Mikołaj Roznerski już kiedyś marzył o własnym kanale na Youtubie. W końcu jego sen się spełnił – ale kanału nie byłoby, gdyby nie zachęty jego menagera.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MIŁOŚNICY SPANIA NIE BĘDĄ ZADOWOLENI Z TEJ WIADOMOŚCI! NIEBAWEM POŚPIMY BOWIEM O GODZINĘ KRÓCEJ. KIEDY PRZESTAWIAMY ZEGARKI

O tym się mówi w Polsce: TO JUŻ NIEMAL PEWNE. MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O RODZINNYCH ŚWIĘTACH! INFORMACJE NA TEN TEMAT PRZEKAZAŁ RZECZNIK MINISTERSTWA ZDROWIA

O tym się mówi na świecie: WZRUSZAJĄCE CHWILE W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA PRZYGOTOWAŁY PREZENT DLA KSIĘŻNEJ DIANY

Z życia gwiazd: NIEZRĘCZNY MOMENT W PROGRAMIE KUBY WOJEWÓDZKIEGO. PIOTR KRAŚKO DOSADNIE ODPOWIEDZIAŁ NA ZADANE PYTANIE, ZAPADŁA CISZA. POSZŁO O KAMILA DURCZOKA