31-letni Antek Królikowski jest jednym z najbardziej znanych nazwisk w całej Polsce. Jest ku temu kilka powodów – osiągnięcia zawodowe aktora, jego słynni rodzice oraz bogate życie uczuciowe - w tym już zakończona relacja z Julią Wieniawą.

Nowe zdjęcie Antka Królikowskiego robi furorę w sieci

Antek Królikowski nie może narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej. Każdy kolejny związek młodego aktora jest szeroko komentowany w mediach, a może pochwalić się do tej pory całkiem sporą ich liczbą.

Antek Królikowski. Źródło: Instagram
Antek Królikowski. Źródło: Instagram
Antek Królikowski. Źródło: Instagram

Znany aktor był już związany między innymi z Kasią Sawczuk, Julią Wieniawą, Kasią Dabr, a ostatnio jego nową partnerką jest Joanna Opozda. Antek zakochał się po uszy w pięknej aktorce!

Joanna Opozda i Antek Królikowski postanowili, że ich związek będzie medialny. Para często relacjonuje liczne wyjścia i wyjazdy. Antek jako pierwszy zamieścił w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie. Pod każdą fotografią zakochanych pojawiają się liczne wyrazy zachwytu i gratulacje.

Antek Krolikowski i Joanna Opozda. Źródło: instagram.com
Antek Krolikowski i Joanna Opozda. Źródło: instagram.com
Antek Krolikowski i Joanna Opozda. Źródło: instagram.com

Fanki Antka Królikowskie są zachwycone jego nowym zdjęciem

W ostatnim czasie Antek Królikowski dodał jednak zdjęcie bez swojej partnerki. Aktor zapozował pod prysznicem bez koszulki. Na fotografii widać, że jego ciało zdobią liczne tatuaże.

Nie są one jednak prawdziwe. Antek Królikowski przygotowuje się do roli w serialu „Pisarze”. Tatuaże nie są jedynym elementem, który ma charakteryzować jego postać. Aktor musi również nabrać masy mięśniowej. Jak myślicie, dobrze mu idzie?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO