Już niedługo będziemy obchodzić Wielkanoc. Jak wiadomo, sytuacja związana z koronawirusem przyczyni się do tego, że i tegoroczne święta będą wyglądać zupełnie inaczej. Eksperci apelują, aby świętować wśród najbliższych osób. Mimo tego, wielu Polaków nie wyobraża sobie świąt bez tradycyjnych, wielkanocnych dań.

Magda Gessler przygotowała świąteczną ofertę

Co więcej, spora część społeczeństwa stawia nadal na przygotowane przez siebie potrawy. Jednak wśród nas pojawia się coraz więcej osób, które zdecydowanie wolą kupić gotowe dania i dzięki temu zaoszczędzić nieco czasu dla rodziny lub też na odpoczynek.

Jak informuje portal Pikio, oczywiście wielkanocne dania możemy w tym roku zakupić po raz kolejny w restauracji Magdy Gessler „U Fukiera”. Okazuje się jednak, że zainteresowanie potrawami jest tak duże, że na realizację zamówienia trzeba czekać nawet 4 dni!

Jak doskonale wiemy, dla najpopularniejszej polskiej restauratorki najważniejsza jest jakość produktów, z których przygotowuje swoje potrawy. Z tego też powodu, ceny niektórych dań, jakie znajdziemy w ofercie Magdy Gessler mogą nas zaskoczyć.

Ile zapłacimy za dania restauratorki?

W tym roku za pastę jajeczną z restauracji Magdy Gessler zapłacimy 15 złotych za 200 gram. Natomiast jeśli będziemy chcieli zakupić 5 połówek jajek, które są faszerowane szynką, to musimy być gotowi na wydatek 28 zł. 900 mililitrów żurku kosztuje natomiast 45 zł.

Jak w takim razie kształtują się ceny ciast Magdy Gessler? Za 1,2 kilograma słynnego makowca według receptury słynnej restauratorki zapłacimy 110 złotych.

A czy Wy skusicie się w tym roku na zakup gotowych dań z obszernej oferty Magdy Gessler? Czy może wielkanocne potrawy przygotujecie samodzielnie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CO DZIEJE SIĘ Z KINGĄ DUDĄ? CÓRKA PREZYDENTA NIEBAWEM ROZPOCZNIE NOWY ETAP W ŻYCIU. BLISCY UJAWNILI, JAKA JEST NAPRAWDĘ

O tym się mówi w Polsce: ZAMKNIĘTE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI. CO Z ZASIŁKIEM OPIEKUŃCZYM? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: WPADKA ANNY POPEK W PROGRAMIE NA ŻYWO. PREZENTERKA POWIEDZIAŁA COŚ, NA CO INTERNAUCI BŁYSKAWICZNIE ZWRÓCILI UWAGĘ. CZY ZAPRZECZYŁA SAMA SOBIE