Brat Magdy Gessler ma szansę zostać nowym Rzecznikiem Praw Obywatelskich. Piotr Ikonowicz jest kandydatem z ramienia lewicy. Piotr Ikonowicz, o którego zostaniu nowym Rzecznikiem Praw Obywatelskich mówi się coraz głośniej, postanowił opowiedzieć o tym, czym zajął by się na początku swojej zawodowej kariery. Okazuje się, że początkowo brat znanej restauratorki wziąłby na tapet sprawę leczenia więźniów. W następnej kolejności Piotr Ikonowicz interweniowałby w sprawie osób, które zmuszone są żyć z zasiłku powodu całkowitej niezdolności do pracy, który w Polsce 645 zł. Dodatkowo brat Magdy Gessler zajął by się nieuczciwymi pracodawcami, którzy nie wypłacają wynagrodzeń swoim pracownikom.

Magda Gessler i Piotr Ikonowicz. Jakie mają relacje?

Piotr Ikonowicz
Piotr Ikonowicz

Ikonowicz jest bratem Magdy Gessler, słynnej restauratorki, ktora nie ukryw atego, ze czesto martwi się o własnego brata. Jak przyznała w rozmowie z Super Expressem”, jej brat często poświęca własne zdrowie oraz komfort w imię swojej misji niesienia pomocy.

Sam Piotr Ikonowicz także zdecydował się na powiedzenie kilku słów na temat jego relacji z siostra. Jak powiedział w rozmowie z “Dużym Formatem”, zdarza im się rozmawiać także o pieniądzach. Jak przyznał jego zarobki nie są stałe. Większość swoich obowiązków wykonuje pro bono. Jak wyznał udało mu się nagrać program do telewizji, w którym to za jeden odcinek otrzymywał sześć tysięcy brutto. Okazało się, że Magda Gessler uznała, że brat otrzymał za małe pieniądze. “Siostra mnie opieprzyła, że tak mało wziąłem. Ona zarabia miliony” - powiedział Ikonowicz.

Gessler, screen YT
Gessler, screen YT
Gessler, screen YT Gessler, screen YT

Jak informował portal "Życie": DODA ODWAŻNIE POKAZUJE SWOJE WDZIĘKI W SIECI, A FAN PORUSZYŁ SPRAWĘ RADOSŁAWA MAJDANA. WOKALISTKA POSTANOWIŁA ODPOWIEDZIEĆ NA KOMENTARZ „PO SWOJEMU”

Portal "Życie" pisał również: OJCIEC RYDZYK PRZESZEDŁ SAMEGO SIEBIE! ZAMIERZA UCZYĆ POLAKÓW OBRACANIA PIENIĘDZMI ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ? SPECJALNE ZAPROSZENIE OD RADIA MARYJA

Pisaliśmy również o: IZABELA JANACHOWSKA WYDAŁA FORTUNĘ NA WÓZEK DLA SWOJEGO MAŁEGO SYNKA? MAŁY CHRISTOPHER JEŹDZI W SPACERÓWCE NICZYM KRÓL. TO MODEL Z GÓRNEJ PÓŁKI