Nie da się ukryć, że Michał Wiśniewski od lat stara się utrzymywać, jak najbliższy i najcieplejszy kontakt ze swoimi fanami. Lider Ich Troje zagrał w swoim życiu setki koncertów, a zespół ma na koncie wielkie hity i do dziś może się cieszyć wielkim uznaniem fanów. Choć gwiazdor obecnie skupia się przede wszystkim na rodzinie to zawsze pamięta o tych, którzy go kochają.

Od dawna jest również niezwykle aktywny w social mediach i prezentuje nie tylko wiele swoich zawodowych projektów, ale również odsłania kulisy życia prywatnego. Ostatnio postanowił pomóc znanej z show TVN „Projekt Lady” Patrycji Wiei. Co takiego zrobił?

Patrycja Wieja sprawiła wielką niespodziankę ukochanej mamie na urodziny. Wydatną pomoc okazał Michał Wiśniewski. O co chodzi?

Jak informuje Jastrząb Post, Patrycja Wieja postanowiła zorganizować za mamy, która niedawno obchodziła urodziny wyjątkowy prezent. Michał Wiśniewski od zawsze ma doskonały kontakt ze swoimi fanami, a wielu z nich – szczególnie w obecnym czasie, gdy nie można grać koncertów – odwiedza również w domach.

Patrycja Wieja postanowiła zaaranżować spotkanie swojej mamy właśnie z liderem Ich Troje. Okazuje się bowiem, że mama gwiazdy programu TVN jest jego wielką fanką!

Patrycja Wieja zadzwoniła do asystentki Michała Wiśniewskiego. Jednak przez pandemię nie udało się zorganizować dla mamy prywatnego koncertu, ale mama Patrycji otrzymała wyjątkowe zaproszenie na urodzinową kawę do domu Michała Wiśniewskiego!

Patrycja całe wydarzenie udokumentowała w social mediach i widać, że jej mama była wyraźnie wzruszona spotkaniem z Michałem Wiśniewskim. Okazuje się, że kobieta kibicuje muzykowi od początku jego kariery!

„Trochę konspiracji było, no bo jak tu mamę ściągnąć do Warszawy. Ale udało się. Były wzruszenie i radość. Fajnie jest spełniać pragnienia tych, których kochamy. Wszystkiego najpiękniejszego mamuś, a Tobie Michał dziękuję za zaproszenie i gościnę” – napisała na Instagramie Patrycja Wieja.

Jak informował portal "Życie": W NIEKTÓRYCH REGIONACH SYTUACJA ZWIĄZANA Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA JEST TRUDNIEJSZA, NIŻ MOŻE SIĘ WYDAWAĆ. GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ MINISTER ZDROWIA

Przypomnij sobie: WPADKA ANNY POPEK W PROGRAMIE NA ŻYWO. PREZENTERKA POWIEDZIAŁA COŚ, NA CO INTERNAUCI BŁYSKAWICZNIE ZWRÓCILI UWAGĘ. CZY ZAPRZECZYŁA SAMA SOBIE

Portal "Życie" pisał również: ZAMKNIĘTE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI. CO Z ZASIŁKIEM OPIEKUŃCZYM? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Pisaliśmy również o: MIKOŁAJ ROZNERSKI ZAWSZE MOŻE LICZYĆ NA SWOJEGO PRZYJACIELA. AKTOR POKAZAŁ ZDJĘCIE Z TAJEMNICZYM KOMPANEM. SĄ PRAWIE NIEROZŁĄCZNI