Izabella Krzan postanowiła skorzystać z kilku dni wolnego w pracy dla Telewizji Polskiej i wybrała się na egzotyczny wypad na Malediwy. Gwiazda TVP postanowiła podzielić się zdjęciami z wyprawy i na jednym z nich możemy zobaczyć, jak gospodyni „Koła Fortuny” i „Pytania na Śniadanie” opala się i relaksuje w dość skąpym bikini.

Jak wyjaśnia Pudelek, prezenterka nie spodziewała się jednak tego, że komentujący będą wyjątkowo złośliwi. Kilka osób postanowiło w dość dosadny sposób skomentować biust Izabelli Krzan. Ta nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi. Na takie zachowania nie ma jej zgody.

Izabella Krzan skrytykowana przez internautów za… biust. Gwiazda TVP odparła atak jednej z osób!

Kariera Izabelli Krzan rozwija się nadzwyczaj szybko – była Miss Polonia 2016 trafiła do show-biznesu, a później zawitała w TVP, gdzie zaczęła współprowadzić teleturniej „Koło Fortuny”. Ostatnio, po odejściu Marzeny Rogalskiej, zastąpiła ją w duecie z Tomaszem Kammelem.

Celebrytka jest również bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się nie tylko swoją pracą, ale i życiem prywatnym. Prezenterka postanowiła wykorzystać kilak dni wolnego i wyjechała na Malediwy, gdzie może odetchnąć i wygrzać w gorącym słońcu. Swoje przygody na egzotycznej wyspie dokumentuje za pomocą zdjęć, publikowanych właśnie w social mediach.

Choć wiele osób pochwaliło Krzan za relację z wypadu w piękne miejsce to wiele osób skrytykowało gwiazdę za fakt, że wybrała się na wakacje w dobie pandemii. Jednak to nie jedyna sprawa, za którą została skrytykowana.

Okazuje się, że kilku osobom był nie w smak… rozmiar biustu Izabelli krzan, a pojawiły się nawet wyraźne sugestie operacji plastycznej i powiększenia piersi! Tego Izabella Krzan nie pozostawiła bez odpowiedzi!

„Niech wszystkie kobiety, które nie mają wymiarów 90-60-90, co najmniej 175 cm wzrostu, szerokich bioder, płaskiego brzucha, dużego biustu, długich, gęstych włosów, równego i białego zgryzu - najlepiej zamkną się w domu i nie pokazują” – napisała Izabella Krzan, odnosząc się do wpisu internetowego trolla i poradziła tej osobie, aby zapoznała się z definicją hasła „body positivity”.

Jak informował portal "Życie": W NIEKTÓRYCH REGIONACH SYTUACJA ZWIĄZANA Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA JEST TRUDNIEJSZA, NIŻ MOŻE SIĘ WYDAWAĆ. GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ MINISTER ZDROWIA

Przypomnij sobie: WPADKA ANNY POPEK W PROGRAMIE NA ŻYWO. PREZENTERKA POWIEDZIAŁA COŚ, NA CO INTERNAUCI BŁYSKAWICZNIE ZWRÓCILI UWAGĘ. CZY ZAPRZECZYŁA SAMA SOBIE

Portal "Życie" pisał również: ZAMKNIĘTE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI. CO Z ZASIŁKIEM OPIEKUŃCZYM? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Pisaliśmy również o: MIKOŁAJ ROZNERSKI ZAWSZE MOŻE LICZYĆ NA SWOJEGO PRZYJACIELA. AKTOR POKAZAŁ ZDJĘCIE Z TAJEMNICZYM KOMPANEM. SĄ PRAWIE NIEROZŁĄCZNI