Nikt nie spodziewał się, że na krótko przed Eurowizją dojdzie do takiej sytuacji. Polacy przyzwyczajeni do tego, że Artur Orzech komentuje kolejne konkursy piosenki, nie byli przygotowani na taki cios.

Jak informuje Pomponik, jego zwolnienie z Telewizji Polskiej okazało się być tematem szerokich dyskusji. Dlaczego nie będzie już pracować w TVP?

Artur Orzech. Źródło: Youtube goforworld.com
Artur Orzech. Źródło: Youtube goforworld.com

Artur Orzech zwolniony, a to nie wszystkie zmiany

Oficjalnym powodem zwolnienia Artura Orzecha jest fakt, że nie zjawił się na planie „Szansy na sukces”, choć jest prowadzącym programu. Tymczasem dziennikarz oznajmił, że nie chciał psuć swojej opinii, występując w odcinku, w którym gwiazdami byli Jan Pietrzak i zespół Boys.

Artur Orzech komentował Eurowizję przez 24 lata. Nikt nie wyobrażał sobie, że mogłoby go zabraknąć. Tymczasem okazuje się, że prawdopodobnie nie usłyszymy go w tym roku.

Ogromne kontrowersje był wybór Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski na Eurowizji oraz dobór piosenki. Gwiazdor TVP próbował niegdyś zawalczyć o możliwość wyjazdu na Eurowizję, jednak wówczas nie udało się. Teraz przez „wewnętrzne wybory” TVP udało mu się spełnić marzenie.

Internauci są wzburzeni – w 2020 roku Polskę miała reprezentować Alicja Szemplińska. Wówczas Eurowizja nie odbyła się, ale zdaniem większości osób powinna dostać szansę i wystąpić w konkursie w 2021 roku.

Alicja Szemplińska opublikowała smutny post, w którym pisała o nadziei, którą żyła przez ostatni rok. Niestety, jej marzenia spełzły na niczym – zamiast 18-latki na Eurowizję wybierze się „Brzoza”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MIŁOŚNICY SPANIA NIE BĘDĄ ZADOWOLENI Z TEJ WIADOMOŚCI! NIEBAWEM POŚPIMY BOWIEM O GODZINĘ KRÓCEJ. KIEDY PRZESTAWIAMY ZEGARKI

O tym się mówi w Polsce: TO JUŻ NIEMAL PEWNE. MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O RODZINNYCH ŚWIĘTACH! INFORMACJE NA TEN TEMAT PRZEKAZAŁ RZECZNIK MINISTERSTWA ZDROWIA

O tym się mówi na świecie: WZRUSZAJĄCE CHWILE W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA PRZYGOTOWAŁY PREZENT DLA KSIĘŻNEJ DIANY

Z życia gwiazd: NIEZRĘCZNY MOMENT W PROGRAMIE KUBY WOJEWÓDZKIEGO. PIOTR KRAŚKO DOSADNIE ODPOWIEDZIAŁ NA ZADANE PYTANIE, ZAPADŁA CISZA. POSZŁO O KAMILA DURCZOKA