Andrzej Piaseczny, jeden z artystów, którzy w ostatnich tygodniach cieszą się sporą popularnością, niedawno zaraził się koronawirusem. Niestety, jego stan był ciężki – wokalista musiał trafić do szpitala.

Jak podaje Interia, gwiazdor w dalszym ciągu leży w szpitalu. Co się z nim dzieje i jak się czuje? Lekarze ujawniają najnowsze informacje.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube AndrzejPiaseczny
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube AndrzejPiaseczny

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa. Jak się czuje?

Wokalista jakiś czas temu poinformował o tym, że ma koronawirusa. Miało to na celu głównie wyjaśnienie, czemu nie zagra planowanych koncertów – choć te i tak są wciąż przekładane.

Okazało się, że Andrzej Piaseczny przechodził chorobę bardzo ciężko. Musiał zostać podłączony do aparatury, gdyż nie był w stanie samodzielnie oddychać. 50-latek wyznał, że zaraził się od innego członka rodziny, razem z kilkoma innymi osobami.

Niestety, podczas izolacji jego stan się pogarszał, a załamanie przyszło po 9 dniach. Ataki kaszlu doprowadzały do tego, że tracił przytomność. Bał się szpitala, ale musiał zostać do niego zabrany.

Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube Agora Muzyka
Andrzej Piaseczny. Źródło: Youtube Agora Muzyka

Marek Posobkiewicz, lekarz Andrzeja Piasecznego, opowiedział, jak jest teraz. Odniósł się także do wypowiedzi Violi Kołakowskiej, która twierdziła, że wokalista udaje chorego.

Lekarz wyznał, że szczepionka na koronawirusa już istnieje, ale na głupotę – jeszcze nie. Dodał, że Andrzej Piaseczny ma się coraz lepiej i wszystko zmierza już raczej ku dobremu. Medycy starają się, by, podobnie jak inni pacjenci, mógł niedługo wrócić do domu.

Wyznał, że wokalista dostaje antybiotyk, steryd, heparynę drobnocząsteczkową, leki przeciwwirusowe i tlen.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MIŁOŚNICY SPANIA NIE BĘDĄ ZADOWOLENI Z TEJ WIADOMOŚCI! NIEBAWEM POŚPIMY BOWIEM O GODZINĘ KRÓCEJ. KIEDY PRZESTAWIAMY ZEGARKI

O tym się mówi w Polsce: ARCYBISKUP MAREK JĘDRASZEWSKI WYDAŁ WSKAZANIA W SPRAWIE CELEBRACJI WIELKIEGO TYGODNIA. PROSI O JEDNĄ WAŻNĄ RZECZ. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: PREZYDENT JOE BIDEN W PRZESZŁOŚCI MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z NIEWYOBRAŻALNIE TRUDNĄ SYTUACJĄ. STRATA BYŁA OGROMNIE BOLESNA. JEGO HISTORIA PORUSZA DO GŁĘBI

Z życia gwiazd: WALDUŚ ZE „ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH” NIE PRZYPOMINA SAMEGO SIEBIE. AKTOR APELUJE O POMOC. JAK OBECNIE WYGLĄDA BARTOSZ ŻUKOWSKI