Jak przekonuje serwis Pikio, Andrzej Piaseczny dobrze zadbał o to, aby w przerwach od koncertowania wracać do pięknie urządzonego, przytulnego domu. W luksusowej willi mieszka również mama piosenkarza. Jednak Andrzej Piaseczny ma również urządzone z wielkim smakiem mieszkanie w Warszawie. W obu nieruchomościach wnętrza zwyczajnie zachwycają.

Dwa lata temu Andrzej Piaseczny postanowił zaprosić dziennikarzy do swojego domu i choć najczęściej unika tematów związanych z życiem prywatnym to przed kamerami VTN zrobił wyjątek. Wnętrzom domu Andrzeja Piasecznego można było przyjrzeć się w programie „Uwaga!”.

Andrzej Piaseczny pokazał, jak mieszka! Wnętrza jego domu naprawdę zachwycają

Piosenkarz chętnie opowiada o sobie, jeśli nie porusza się owianego tajemnicą życia uczuciowego. W „Uwadze!” z przyjemnością pokazał, jak mieszka i opowiedział o swoich domowych nawykach. Wiele z nich może być zaskakujących nawet dla jego wiernych fanów.

Widać, że Andrzej Piaseczny jest fanem stonowanych, klasycznych kolorów i rozwiązań dekoratorskich. Jednak wnętrza jest niezwykle przytulne i można się w nich śmiało czuć jak w domu.

Wokalista mieszka z mamą, co jest dla niego naturalne – zająć się starszymi rodzicami po latach jest obowiązkiem. Widać również, że wokalistę z ukochaną mamą łączy niesamowita więź.

„Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról” – powiedział w programie „Uwaga!”.

Andrzej Piaseczny przyznał również, że choć nie lubi brudu to jest bałaganiarzem!

Dom Andrzeja Piasecznego/Youtube @TVN pl

Jak informował portal "Życie": NAJNOWSZA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO DOSŁOWNIE POWALA NA KOLANA! CHODZI O NAJBOGATSZE OSOBY NA ŚWIECIE! MA NASTĄPIĆ NIEBYWAŁY ZWROT WYDARZEŃ

Przypomnij sobie: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA EMERYTÓW. CZĘŚĆ Z NICH NIE BĘDZIE POSZKODOWANA, A ICH ŚWIADCZENIE BĘDZIE MOGŁO WZROSNĄĆ O NAWET 500 ZŁOTYCH

Portal "Życie" pisał również: WIELKA TAJEMNICA KSIĘCIA HARRY’EGO WYSZŁA NA JAW! JEGO KOMENTARZ SPRZED LAT O KSIĘŻNEJ KATE PORUSZYŁ OPINIĘ PUBLICZNĄ. MOWA O PIKANTNYCH KOMPLEMENTACH

Pisaliśmy również o: ZBIGNIEW BUCZKOWSKI PRZEŻYŁ TRUDNE CHWILE JAKO DZIECKO. DO PORUSZAJĄCEJ SYTUACJI DOSZŁO, GDY AKTOR MIAŁ ZALEDWIE 8 MIESIĘCY. CHODZI O JEGO OJCA