Bartosz Żukowski to aktor, który dał się poznać szerszej publiczności jako Walduś w produkcji „Świat według Kiepskich”. Od jego debiutu w serialu minęło ponad 20 lat i choć wielu widzów dalej kojarzy go właśnie z tą rolą, warto zauważyć, że przez cały ten czas aktor dość mocno się zmienił.

Okazuje się bowiem, że Bartosz Żukowski nie przypomina samego siebie sprzed lat. Super Express donosi, że niedawno wziął on udział w akcji Pogotowia dla zwierząt.

Waldek Kiepski. Źródło: Youtube karol beznazwy
Waldek Kiepski. Źródło: Youtube karol beznazwy

Bartosz Żukowski – jak wygląda obecnie?

Bartosz Żukowski mierzy się z kolejnymi problemami – w 2015 roku postanowił rozwieść się z Ewą Coll, mamą jego córki, Poli. Przez ostatnie lata do mediów trafiały coraz mocniejsze oskarżenia z obu stron.

Aktor wciąż walczy o prawa do opieki nad dzieckiem oraz o rozwód, którego dalej nie dostał. W międzyczasie Ewa Coll oznajmiła, że w ich domu panowała przemoc, a ona z Polą uciekły z mieszkania. Twierdzi także, że Bartosz Żukowski zadłużył ich rodzinę, że spłaca ponad 50 tysięcy złotych za leasing samochodu (jeszcze) męża i musi spłacić jeszcze kolejne 30 tysięcy – czynsz za dom, w którym już nie mieszka.

Aktor podkreśla jednak, że udziela Ewie Coll wsparcia finansowego, opłaca edukację córki w prywatnej szkole i kupuje jej ubrania.

Bartosz Żukowski. Źródło: Youtube Pogotowie dla Zwierząt
Bartosz Żukowski. Źródło: Youtube Pogotowie dla Zwierząt

W międzyczasie Bartosz Żukowski angażuje się w działania charytatywne. Aktor włączył się w akcję Pogotowia dla zwierząt, podczas której ratowano dwa psy oraz klacz. Na nagraniu, które zamieszczono w serwisie Youtube, apeluje o wsparcie finansowe dla organizacji.

Trzeba przyznać, że wygląd aktora mocno się zmienił. Myślicie, że to kwestia postępującego czasu, czy chodzi o stres związany z rozwodem?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KSIĘŻA PODAWALI KOMUNIĘ WIERNYM. U WSZYSTKICH DUCHOWNYCH STWIERDZONO KORONAWIRUSA. SANEPID POSZUKUJE WSZYSTKICH OBECNYCH NA MSZY

O tym się mówi w Polsce: TO JUŻ KOLEJNY RAZ, KIEDY TADEUSZ RYDZYK NIC NIE ROBI SOBIE Z PANUJĄCYCH W KRAJU OBOSTRZEŃ! CZY REDEMPTORYSTA JEST PONAD PRAWEM

O tym się mówi na świecie: PREZYDENT JOE BIDEN W PRZESZŁOŚCI MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z NIEWYOBRAŻALNIE TRUDNĄ SYTUACJĄ. STRATA BYŁA OGROMNIE BOLESNA. JEGO HISTORIA PORUSZA DO GŁĘBI

Z życia gwiazd: CZY MIKOŁAJ ROZNERSKI I ADA KALSKA PLANUJĄ POWIĘKSZENIE RODZINY? AKTOR NIE POZOSTAWIŁ ŻADNYCH ZŁUDZEŃ. CZY COŚ JEST NA RZECZY