Na twórczości zespołu Maanam wychowało się kilka pokoleń Polaków. Trudno jest zapomnieć legendarne utwory formacji i stojącą na jej czele Korę – charakterną, utalentowaną wokalistkę, która wyróżniała się na tle innych.

To Olga Jackowska była wizytówką grupy. Fani uważali, że bez niej nie będzie i reszty zespołu. Czyżby się mylili?

Maanam znów będzie grać

Pomponik donosi, że zespół Maanam będzie ponownie grać. Wybrano już następczynię Kory. Ten wybór może zdziwić wielu fanów formacji.

Kora. Źródło: Youtube Maanam
Kora. Źródło: Youtube Maanam

Okazuje się, że zamiast Kory występować będzie Karolina Leszko, która uważa, że odmowa byłaby jej ogromnym błędem. Zdaniem gitarzysty Maanamu nowa wokalistka „tak naprawdę jest jak Kora”.

Zespół Złoty Maanam już kiedyś miał pod swoimi skrzydłami Karolinę Leszko. Jednak wówczas Marek Jackowski był skłócony z Korą, a Leszko odczuła tego konsekwencje.

Fani Kory wysyłali Karolinie listy z pogróżkami. Czasami bała się wyjść na scenę, ulegała jednak namowom kolegów z zespołu. Gdy Marek Jackowski zmarł, zespół nieco osłabł. Mimo to jego członkowie wciąż grali – gdy zmarła Kora, jako jedyna formacja wykonywali utwory Maanamu.

Kora. Źródło: Youtube Maanam
Kora. Źródło: Youtube Maanam

W końcu Kamil Sipowicz doprowadził do zmiany nazwy zespołu oraz zmiany wokalistki. Karolina Leszko odeszła, a do formacji dołączały nowe wokalistki, jednak żadna nie była dość dobra.

Ostatecznie gitarzysta Maanamu ponownie odezwał się do Karoliny Leszko. Ta postanowiła wrócić do zespołu. Zamierza śpiewać piosenki Kory, by móc zachować pamięć o legendarnej wokalistce.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MIŁOŚNICY SPANIA NIE BĘDĄ ZADOWOLENI Z TEJ WIADOMOŚCI! NIEBAWEM POŚPIMY BOWIEM O GODZINĘ KRÓCEJ. KIEDY PRZESTAWIAMY ZEGARKI

O tym się mówi w Polsce: ARCYBISKUP MAREK JĘDRASZEWSKI WYDAŁ WSKAZANIA W SPRAWIE CELEBRACJI WIELKIEGO TYGODNIA. PROSI O JEDNĄ WAŻNĄ RZECZ. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: PREZYDENT JOE BIDEN W PRZESZŁOŚCI MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z NIEWYOBRAŻALNIE TRUDNĄ SYTUACJĄ. STRATA BYŁA OGROMNIE BOLESNA. JEGO HISTORIA PORUSZA DO GŁĘBI

Z życia gwiazd: WALDUŚ ZE „ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH” NIE PRZYPOMINA SAMEGO SIEBIE. AKTOR APELUJE O POMOC. JAK OBECNIE WYGLĄDA BARTOSZ ŻUKOWSKI