Nowa odsłona „Dance, Dance, Dance” przyniosła duże zmiany – pojawili się nie tylko zupełnie nowi uczestnicy, ale przede wszystkim jury. Jak zdążyli zauważyć widzowie, niezwykle surowym krytykiem stał się Agustin Egurrola, który w wielu przypadkach nie szczędził ostrej krytyki tancerzom. Widzowie dali upust swojej złości w komentarzach w mediach społecznościowych.

Szczególnie mocno miało dostać się Roksanie Węgiel, fani bronią swojej idolki. W trzeciej edycji udział biorą: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Damian Kordas i Ola Nowak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Olga Łasak i Paweł Cieślak, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy.

Roksana Węgiel ostro skrytykowana przez Agustina Egurrolę. Widzom nie spodobało się, jako została potraktowana

W skład jury wchodzą Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola. Już w pierwszym odcinku miała miejsce spora afera tuż po występie Roksany Węgiel. Młodziutka wokalistka tańczyła w duecie, który spodobał się widzom, ale po tańcu solo Agustin Egurrola nie szczędził jej słów krytyki.

Choć Ida Nowakowska bardzo pochwaliła Roksanę Węgiel to Egurrola miał cokolwiek odmienne zdanie na temat tańca nastolatki.

„Wykonanie było po prostu nudne i szkolne... Najważniejszą rzeczą jest kontrast, a to było płaskie” – stwierdził juror w otoczeniu buczenia publiczności.

Występ Roksany Węgiel ocenił na 4 punkty. Widzowie programu przekonują, że sposób, w jaki Egurrola ocenił występ młodej wokalistki jest poniżej krytyki i bardzo niesprawiedliwy, szczególnie, że w programie biorą udział amatorzy, a nie profesjonaliści.

Jak informował portal "Życie": PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI SZCZERZE O CAŁEJ SYTUACJI DOTYCZĄCEJ BEATY SZYDŁO ORAZ JEJ SYNA. PADŁY DOSADNE STWIERDZENIA. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: VIOLA KOŁAKOWSKA W MOCNYCH SŁOWACH KOMENTUJE OPUBLIKOWANE PRZEZ ANDRZEJA PIASECZNEGO NAGRANIE. ZARZUCA MU KŁAMSTWO. O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: DANIEL MARTYNIUK PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ SWOIM ZACHOWANIEM I MUSIAŁ ZJAWIĆ SIĘ W SĄDZIE. PRZYZNAŁ, ILE ZARABIA. TA KWOTA MOŻE ZADZIWIĆ KAŻDEGO

Pisaliśmy również o: JAKA BĘDZIE TEGOROCZNA WIELKANOC? CZY TRZECIA FALA PANDEMII KORONAWIRUSA SPOWODUJE, ŻE POWTÓRZY SIĘ SCENARIUSZ Z UBIEGŁEGO ROKU