Dawid Narożny, współzałożyciel supergrupy disco polo „Piękni i Młodzi” i były mąż Magdaleny Narożnej po raz drugi został ojcem kilkanaście tygodni temu. Na świat przyszedł mały Marcel, którego mamą jest obecna partnerka Narożnego.

Choć ogromna większość fanów i obserwatorów jest zachwycona maluszkiem i nie szczędzi komplementów całej rodzince to zdarzają się negatywne komentarze. Znany wokalista właśnie wrzucił do mediów społecznościowych najnowsze zdjęcie. Jedna osoba postanowiła napisać niemiły komentarz, w którym skrytykowała wygląd synka Narożnego!

Dawid Narożny nie odpuścił po negatywnym komentarzu fana w social mediach. Jego reakcja jest bez precedensu!

Po rozwodzie z magdą Narożną i odejściu z grupy „Piękni i Młodzi” Dawid Narożny postanowił odmienić swoje życie i pójść własną ścieżką. Wokalista rozkręca powoli solową karierę, a w jego życiu prywatnym dobrze się dzieje – od pewnego czasu jest w nowym, szczęśliwym związku, niedawno doczekał się drugiego dziecka – to syn Marcel.

Dawid Narożny niedawno wrzucił do social mediów nowe zdjęcie, na którym można go zobaczyć z córką Gabrysią ze związku z byłą zoną i maleńkim Marcelem. Chłopiec skończył niedawno pół roku. Jedna z fanek Dawida Narożnego w dość bezpośredni sposób skomentowała wygląd chłopca. Napisała, że tak małe dziecko ma sporą nadwagę!

Wokalista postanowił nie odpuścić i nie chciał pozwolić, aby taki komentarz został bez odpowiedzi. Odpisał kobiecie, nie przebierając w słowach.

„Następna "madka" się znalazła... Marcelek od dziś na dietę pudełkową przechodzi, bo trzeba zrzucić parę kilo. Idiotyzm w czystej postaci” – stwierdził wprost Dawid Narożny, cytowany przez „Super Express”.

Jak informował portal "Życie": ZNANA POLSKA PIOSENKARKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ MAMĘ. NATALIA KUKULSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. POKAZAŁA NIEZNANE ZDJĘCIE ANNY JANTAR

Przypomnij sobie: CZY BENEFICJENTÓW PROGRAMU 500 PLUS CZEKAJĄ OGROMNE ZMIANY? WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWYMI INFORMACJAMI W TEJ SPRAWIE. CO PLANUJE RZĄD

Portal "Życie" pisał również: ZNANE SĄ SZCZEGÓŁY OSTATNIEJ DROGI KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO. KIEPSKIE WIADOMOŚCI DLA WIELBICIELI AKTORA PRZEKAZAŁA RODZINA. TEGO NIE MOŻNA ZROBIĆ

Pisaliśmy również o: NIEBYWAŁE, JAK POTRAKTOWANO JOANNĘ JĘDRZEJCZYK. GWIAZDA SPORTU NIE UKRYWA, ŻE ZACHOWANIE KOLEGÓW DOPROWADZAŁO JĄ DO ŁEZ. WYZNAŁA BOLESNĄ PRAWDĘ