Nie da się ukryć, że Joanna Jędrzejczyk należy do wytrwałych i twardych kobiet. Jednak i ją potrafią dotknąć nieprzyjemne słowa i opinie. Gwiazda sportu nie spodziewała się, że po latach usłyszy coś tak nieprzyjemnego i to od kolegów. O co chodzi?

Jak informuje serwis Pomponik, choć w sporcie zawsze naczelną zasada jest gra fair play to okazuje się, że nie wszyscy się jej trzymają. Joanna Jędrzejczyk na własnej skórze to odczuła, słuchając niezbyt wybrednych plotek na swój temat i to od kolegów. Obgadywali ją za plecami!

Joanna Jędrzejczyk podzieliła się spostrzeżeniami na temat dyskryminacji i złego traktowania kobiet. Opowiedziała o niemiłym incydencie. To musiało boleć!

Joanna Jędrzejczyk przyznała, że myślała, iż po tylu latach w sporcie zmonopolizowanym niemal przez mężczyzn widziała i doświadczyła już wszystkiego, ale zyskała wielu przyjaciół. Okazuje się, że jeden z zawodników, który jest od niej wielokrotnie cięższy powalił ją na treningu, a później wyśmiewał się z niej w szatni, jak słabą jest osobą.

Później stwierdziła, że współczuje żonie i córce mężczyzny, gdyż nikt nie powinien przez niego płakać.

„Chowajcie ego do kieszeni, ja swoje dziedzictwo zbudowała sama ciężką pracą, nie dostając tego od rodziców, jak w twoim przypadku, zakompleksiony chłopcze” – podsumowała „pana Kuleczkę” Joanna Jędrzejczyk.

Mistrzyni UFC bardzo nie podoba się umniejszanie kobiet, w tym kobiet w sporcie, i uważa to za podcinanie skrzydeł. Powiedziała wprost, że to karygodne, gdy zakompleksieni faceci umniejszają kobietom.

Choć Jędrzejczyk nie kryła łez to powiedziała wprost, że to dowód siły i nie wolno się z nimi kryć!

Joanna Jędrzejczyk/Instagram
Joanna Jędrzejczyk/Instagram
Joanna Jędrzejczyk/Instagram

Joanna Jędrzejczyk/Instagram
Joanna Jędrzejczyk/Instagram
Joanna Jędrzejczyk/Instagram

Jak informował portal "Życie": KRZYSZTOF KRAWCZYK ZNIKNIE Z ŻYCIA PUBLICZNEGO? GWIAZDOR OD MIESIĘCY NIGDZIE SIĘ NIE POJAWIA! CO SIĘ Z NIM DZIEJE? ARTYSTA PRZERWAŁ MILCZENIE

Przypomnij sobie: TAJEMNICA BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ WYSZŁA NA JAW? OD LAT MÓWIŁO SIĘ O TYM, ŻE HARRY NIE JEST SYNEM KSIĘCIA KAROLA! POJAWIŁ SIĘ KOLEJNY KANDYDAT

Portal "Życie" pisał również: ZNANE SĄ SZCZEGÓŁY OSTATNIEJ DROGI KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO. KIEPSKIE WIADOMOŚCI DLA WIELBICIELI AKTORA PRZEKAZAŁA RODZINA. TEGO NIE MOŻNA ZROBIĆ

Pisaliśmy również o: FILIP CHAJZER ZNIKNIE Z OBSADY „DZIEŃ DOBRY TVN”? GWIAZDOR TELEWIZJI POSTANOWIŁ ODNIEŚĆ SIĘ DO KRĄŻĄCYCH OD DNI PLOTEK. JEST JASNOŚĆ W SPRAWIE