Kasia Cichopek jest jedną z najpopularniejszych p

olskich aktorek, która sławę zdobyła wcielając się w rolę Kingi w serialu „M jak Miłość”.

Jej pozycję w show-biznesie ugruntował też występ w drugiej edycji „Tańca z gwiazdami”. W parze z Marcinem Hakielem nie tylko wygrała Kryształową Kule, ale też i znalazła partnera na całe życie.

Para pobrała się w 2008 roku i doczekała się dwójki dzieci, syna Adama i córki Heleny.

Rozbudzony talent

Widzowie „Tańca z gwiazdami” pamiętają też, że Kasia Cichopek okazała się być niebywałym talentem na parkiecie.

O swoich umiejętnościach przypomniała też ostatnio swoim fanom w mediach społecznościowych. Pokazała tam filmik sprzed szesnastu lat właśnie z programu tanecznego.

Nagranie pokazuje taniec, który wykonała w jednym z odcinków z Marcinem Hakielem. Trzeba przyznać, że gorąca rumba zatańczona do piosenki „Wonderful Life” robi duże wrażenie.

„Wspomnień czar ❤️ rumba 💃🏻#taniec #rumba #couplegoals #partnerincrime” – tak Kasia Cichopek określiła filmik na Instagramie.

Zmysłowy taniec i chemię między parą pamiętają też fani aktorki, którzy dali jej o tym znać w licznych komentarzach.

„Pamiętam to 👏i ciągle czuje dreszcze jak oglądam 😍” „To tak rodzi się miłość do tańca i partnera :)” – można przeczytać wśród licznych komentarzy.

Zgadzacie się?

To też może cię zainteresować: Luksusowy samochód Izabelli Krzan robi wrażenie. Gwiazda TVP wozi się pojazdem wartym nawet kilkaset tysięcy złotych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Powraca popularny program, w którym gwiazdy zabierają widzów podróż w czasie. Kiedy i gdzie zostanie wyemitowany „To był rok”

O tym się mówi: Popularna prezenterka urodziła i pochwaliła się pierwszymi zdjęciami maluszka. Znana jest już płeć i imię dziecka. Fani gratulują

Portal „zycie.news” pisał również o: Ostatnie pożegnanie znanego dziennikarza było wzruszające. Piotra Świąca ma miejsce wiecznego spoczynku odprowadziła rodzina, przyjaciele i sympatycy