Izabella Krzan znana jest jako modelka, a ostatnio prowadząca. Swoją karierę rozpoczęła 2016 roku gdy wygrała konkurs Miss Polonia.

Od tego momentu na stałe zaczepiła się też w mediach. Najpierw powadziła cykl reportaży „Lajk!” w „Pytaniu na śniadanie”, a potem była hostessą w programach „Koło fortuny” i „Czar par”.

Po odejściu Marzeny Rogalskiej z programu telewizji śniadaniowej awansowała na stanowisko prowadzącej. Zadebiutowała w tej roli 17 lutego i obecnie można ją oglądać w parze z Tomaszem Kammelem.

Jak widać jej kariera nabiera tempa co można zobaczyć także na przykładzie jej samochodu.

Luksusowy pojazd

26-letnia gwiazda TVP została ostatnio sfotografowana wsiadając do swojego samochodu. Znawcy od razu poznali, że jej samochód to Mercedes GLC 200d. Jest to najnowszy model GLC, który pojawił się na rynku w 2019 roku.

Mercedes Benz GLC Class GLC 200d / YouTube:  SuperCarTube
Mercedes Benz GLC Class GLC 200d / YouTube: SuperCarTube
Mercedes Benz GLC Class GLC 200d / YouTube: SuperCarTube

Samochód ma LED-owe oświetlenie i jest wyposażony w system MBUX, który pozwala sterować różnym funkcjami pojazdu swoim głosem.

Cena samochodu waha się w zależności od wyposażenia i dodatkowych funkcji. Podstawowy model kosztuje około 180 tysięcy złotych, a z dodatkami nawet ćwierć miliona.

Podoba wam się?

To też może cię zainteresować: Zachowanie księdza pod kościołem wywołało powszechne zgorszenie u parafian i wielu internautów. Wszystko zostało nagrane. Co się wydarzyło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ostatnie pożegnanie znanego dziennikarza było wzruszające. Piotra Świąca ma miejsce wiecznego spoczynku odprowadziła rodzina, przyjaciele i sympatycy

O tym się mówi: Popularna prezenterka urodziła i pochwaliła się pierwszymi zdjęciami maluszka. Znana jest już płeć i imię dziecka. Fani gratulują

Portal „zycie.news” pisał również o: Izabela Janachowska wydała fortunę na wózek dla swojego małego synka? Mały Christopher jeździ w spacerówce niczym król. To model z górnej półki