Justyna Kozłowska znana jest z telewizji VIVA gdzie przez lata prowadziła wiele programów i zyskała sporą popularność i sympatię fanów. Po odejściu z telewizji wydała też singiel „Zaczaruj mnie”.

Ostatecznie największe spełnienie znalazła w macierzyństwie i właśnie powitała na świecie swoją już czwartą pociechę, na którą niecierpliwie czekali zarówno ona oraz jej partner, jak i także rodzeństwo Basia, Jadwiga i Romek.

Obecnie Justyna Kozłowska prowadzi popularny profil w mediach społecznościowych „10 minut spokoju” gdzie dzieli się swoim doświadczeniami oraz udziela porad odnośnie wychowania trójki dzieci.

Przed kilkoma dniami pochwaliła się na Instagramie przyjęciem baby shower, na który przybyła między innymi Monika Mrozowska, Katarzyna Kępka i Kasia Burzyńska.

Na zdjęciach widać było, że nie zabrakło ani pysznego poczęstunku, ani pięknych dekoracji i prezentów.

Dziecko już jest na świecie!

Dzisiaj za pomocą mediów społecznościowych Justyna Kozłowska poinformowała, że dziecko się urodziło. Gwiazda ma synka, którego wraz z partnerem nazwali Ludwik.

„Jest i On, Ludwik” – napisała na Instagramie pokazując pierwsze zdjęcie dzidziusia.

syn Justyny Kozłowskiej / Instagram : 10 minut spokoju
syn Justyny Kozłowskiej / Instagram : 10 minut spokoju
syn Justyny Kozłowskiej / Instagram : 10 minut spokoju

Fani już pośpieszyli z gratulacjami i życzeniami szczęścia. My też się dołączamy. Gratulacje!

To też może cię zainteresować: Edward Miszczak w imieniu TVN odpowiada na zarzuty Jacka Kurskiego o wyniki tegorocznych Telekamer. Co powiedział

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Popularna para w końcu skomentowała doniesienia o zerwaniu zaręczyn. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wydali oświadczenie. Co z ich związkiem?

O tym się mówi: Rafał Brzozowski pokazał, jak wygląda jego mieszkanie. Gwiazdor TVP stworzył w swoim domu prawdziwy azyl. Wielkie wrażenie robi salon z pianinem

Portal „zycie.news” pisał również o: Tajemnica brytyjskiej rodziny królewskiej wyszła na jaw? Od lat mówiło się o tym, że Harry nie jest synem księcia Karola! Pojawił się kolejny kandydat