Choć Telekamery zostały w środę 10 marca wręczone laureatom, dyskusja na ich temat nadal trwa. A to wszystko dlatego, że z wynikami nie zgadza się TVP.

Telewizja Polska uważa, że konkurs został przekształcony w narzędzie walki z mediami publicznymi w Polsce przez niemieckie Wydawnictwo Bauer, a same wyniki znacznie różnią się od opinii i wyborów widzów.

Dla przypomnienia, TVN zwyciężyło aż w sześciu kategoriach: osobowość telewizyjna (Przemek Kossakowski), prezenter informacji (Piotr Kraśko), prezenter pogody (Bartek Jędrzejak), aktor (Maciej Stuhr), aktorka (Małgorzata Socha) oraz najlepszy serial(BrzydUla).

Telekamery 2021 / YouTube : TV Puls
Telekamery 2021 / YouTube : TV Puls
Telekamery 2021 / YouTube : TV Puls

TVN odpowiada na zarzuty

Z zarzutami TVP nie zgadza się oczywiście dyrektor programowy TVN, który wydał oświadczenie, w którym przede wszystkim podziękował widzom oraz internautom za ich wybór.

„Nagrody przyznawane ich głosami są najcenniejsze, najlepiej świadczą o sile oddziaływania naszych produkcji i to niezależnie od tego, kiedy, gdzie, na jakiej platformie i urządzeniu są przez nich oglądane” – napisał Edward Miszczak.

Przedstawiciel TVN pogratulował wszystkim zwycięzcom związanym z TVN wskazując, że obecnie to ta stacja ma najlepszych dziennikarzy, serwisy informacyjne, seriale itp.

Zgadzacie się z werdyktem Telekamer?

To też może cię zainteresować: Sprawa wnuka Daniela Olbrychskiego budzi kontrowersje. Prokuratura przekazała nowe wieści w tej sprawie. Co się wydarzyło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Modelka chwali się uroczą córeczką. Joanna Krupa i jej mąż pokazali niezwykłe zdjęcia z odwiedzin u amerykańskiej części swojej rodziny

O tym się mówi: Izabela Janachowska wydała fortunę na wózek dla swojego małego synka? Mały Christopher jeździ w spacerówce niczym król. To model z górnej półki

Portal „zycie.news” pisał również o: Popularna sieć handlowa znika z Polski! Kto ją zastąpi? Do hipermarketów i mniejszych sklepów wejdzie inny handlowy gigant. Przejęcie oficjalne