Joanna Krupa w ostatnich latach promienieje szczęściem. Odkąd poznała na spacerze z pieskiem Douglasa Nunesa spełniły się jej marzenia o rodzinie.

Modelka wraz z mężem doczekała się na razie córeczki Ashy, która robi furorę wśród jej fanów. Nic dziwnego ponieważ dziewczynka jest urocza.

Joanna Krupa nie unika też pokazywania jej w mediach społecznościowych chętnie dzieląc się każdym, nawet najdrobniejszym wydarzeniem w ich życiu.

Odwiedziny u rodziny

Tym razem Douglas Nunes postanowił pokazać jak wyglądała wizyta u rodziny w Teksasie gdzie mogła nawiązać z nimi bliższą więź.

„Asha świetnie się bawiła z babcią, ciocią Maureen i kuzynkami Indią i Ellis” – napisał mąż Joanny Krupy na Instagramie.

Rodzina w Teksasie / Instagram Douglas Nunes
Rodzina w Teksasie / Instagram Douglas Nunes
Rodzina w Teksasie / Instagram Douglas Nunes

Będzie drugie dziecko?

Widać też, że modelka i jej mąż świetnie spełniają się w roli rodziców. Niedawno Joanna Krupa ujawniła, że pojawił się temat drugiego dziecka.

„Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – wyznała gwiazda TVN.

Na razie jednak Asha pozostaje jedynaczką w otoczeniu dużej i kochającej rodziny.

To też może cię zainteresować: Siostra Kate Middleton nie przejmuje się chaosem w rodzinie królewskiej po wywiadzie Harry’ego i Meghan. Paparazzi uchwycili czym się obecnie zajmuje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zachowanie księdza pod kościołem wywołało powszechne zgorszenie u parafian i wielu internautów. Wszystko zostało nagrane. Co się wydarzyło

O tym się mówi: Co się dzieje z Krzysztofem Krawczykiem? Syn oraz znajomi są zaniepokojeni. Twierdzą, ze od dłuższego czasu nie mają z nim kontaktu

Portal „zycie.news” pisał również o: Dorota Gardias nadal nie doszła do siebie. Znana prezenterka ujawnia, że wciąż odczuwa powikłania po zakażeniu koronawirusem. Jak się czuje