To ma być nowa odsłona popularnego programu Telewizji Polskiej. Przypomniane zostaną ważne wydarzenia z historii Polski XX i XXI wieku.

Każdy odcinek skupi się na innym czasie począwszy od lat 60. Aż do pierwszej dekady nowego tysiąclecia.

Będzie można zobaczyć materiały archiwalne i wspomnienia gości, a także odtworzone stylizacje z danej epoki. Uwaga zostanie zwrócona na aktualne wówczas trendy, tradycje, obyczaje i elementy kultury popularnej.

„Tej wiosny przeniesiemy się w czasie m.in do 1968 roku, gdy w telewizji zadebiutowała "Stawka większa niż życie", do 1978 r., gdy na polskich ulicach po raz pierwszy pojawił się polonez, czy do 1983 r., kiedy to debiutował legendarny już dziś zespół Lady Pank.” – można przeczytać w materiałach prasowych.

Nowa obsada programu

Trzeci sezon programu będzie też niezwykły ponieważ zyskał nowych prowadzących.

W roli gospodarza programu, który zabierze uczestników i widzów w podróż do przeszłości będzie Tomasz Kammel. Zamienił on na tym stanowisku Marzenę Rogalską.

Z kolei w rolach kapitanów drużyn zamiast Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Zielińskiej zobaczymy Izabellę Krzan i Tomasza Wolnego.

Iza Krzan / YouTube: TO BYŁ ROK
Iza Krzan / YouTube: TO BYŁ ROK
Iza Krzan / YouTube: TO BYŁ ROK

Kiedy oglądać?

Pierwszy odcinek skupi się na 2002 roku kiedy to Adam Małysz święcił triumfy w skokach narciarskich i wygrał dwa medale na Igrzyskach Olimpijskich.

We wspominaniu tych czasów do prowadzących dołączą między innymi Anna Dereszowska, Misiek Koterski i Cleo.

Odcinek już dzisiaj w TVP1 o godzinie 21:15.

To też może cię zainteresować: Luksusowy samochód Izabelli Krzan robi wrażenie. Gwiazda TVP wozi się pojazdem wartym nawet kilkaset tysięcy złotych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ostatnie pożegnanie znanego dziennikarza było wzruszające. Piotra Świąca ma miejsce wiecznego spoczynku odprowadziła rodzina, przyjaciele i sympatycy

O tym się mówi: Popularna prezenterka urodziła i pochwaliła się pierwszymi zdjęciami maluszka. Znana jest już płeć i imię dziecka. Fani gratulują

Portal „zycie.news” pisał również o: Izabela Janachowska wydała fortunę na wózek dla swojego małego synka? Mały Christopher jeździ w spacerówce niczym król. To model z górnej półki