Justyna Żyła na stałe zaistniała w polskim show biznesie podczas rozwodu ze słynnym skoczkiem Piotrem Żyłą. Na fali sławy zapozowała też na okładce Playboya i wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”.

Wielokrotnie też ujawniała szczegóły z życia osobistego ujawniając kulisy rozstania ze sportowcem oraz ich negatywne relacje.

Choć mówi się, że zarówno Piotr Żyła, jak i jego była żona ułożyli sobie życie u boku nowych partnerów, to ich stosunki nadal pozostały chłodne.

Wiele osób zwróciło uwagę, że Justyna nie pogratulowała Piotrowi jego największego sukcesu w karierze. Na ostatnich Mistrzostwach Świata zdobył złoto na normalnej skoczni oraz brąz z kolegami w konkursie drużynowym.

Zamiast tego w swoim mediach społecznościowych pokazywała jak piecze ciasto, a także jak jej córka czyta książkę, w której na obrazku widać kłócącą się parę. Internauci uznali oba zdjęcia jako bardzo wymowne.

Później celebrytka tłumaczyła swoje zachowanie.

„Ilekroć gratulowałam mu sukcesów, zarzucano mi, że nie mogę o nim zapomnieć itd. Dlatego postanowiłam pogratulować mu prywatnie.” – twierdzi Justyna Żyła.

Teraz była żona sportowca zwraca uwagę na kolejny aspekt jej życia, który jest w stanie zrozumieć wiele kobiet. Chodzi o trudy samotnego macierzyństwa.

Justyna Żyła samotnie wychowuje dwójkę dzieci przez sporą część roku gdy Piotr Żyła przebywa na zawodach i zgrupowaniach. Oznacza to, że wszelkie obowiązki spadają właśnie na nią, a ona sama ma niewiele czasu tylko dla siebie.

Co o tym myślicie?

To też może cię zainteresować: Smutne informacje dotyczące rodziny Michała Żebrowskiego. Aktor pożegnał jedną z najbliższych mu osób. Fani nie mogą w to uwierzyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czarne chmury nad popularnym serialem. Co będzie dalej ze „Światem według kiepskich”? Ninia Terentiew podjęła decyzję w tej sprawie

O tym się mówi: Rafał Trzaskowski zdobył się na smutne wyznanie. Jego żona jest chora, prezydent Warszawy prosi o wsparcie dla Małgorzaty Trzaskowskiej

Portal „zycie.news” pisał również o: Rafał Brzozowski reprezentantem Polski na Eurowizji. Gwiazdor skomentował sprawę. Fani są wzburzeni. „Totalne dno”