Rafał Trzaskowski jako prezydent Warszawy wzbudza podziw oraz sympatię wśród Polaków. Wiele osób podkreśla, że obecny włodarz miasta stołecznego jest wiarygodnym politykiem.

Próbował on swoich sił także w wyborach prezydenckich. Jako kandydat na stanowisko głowy państwa zajął drugie miejsce. Gdy okazało się, że nie udało mu się wygrać wyborów i wciąż pozostanie na obecnym stanowisku, z powrotem zajął się sprawami stolicy.

Małgorzata Trzaskowska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Małgorzata Trzaskowska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Jednak i on miewa problemy prywatne, które odciskają piętno na jego karierze i codzienności. Teraz postanowił podzielić się tym z fanami.

Rafał Trzaskowski o chorobie Małgorzaty Trzaskowskiej

Portal Pikio zauważa, że Rafał Trzaskowski poinformował internautów o chorobie swojej żony. Okazuje się, że Małgorzata Trzaskowska jest chora – zaraziła się koronawirusem.

Zgodnie z przepisami prezydent Warszawy trafił na domową kwarantannę, a co za tym idzie – zarządza stolicą w trybie zdalnym. O tym, co się stało, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Małgorzata Trzaskowska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Małgorzata Trzaskowska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Test na obecność koronawirusa u Rafała Trzaskowskiego dał wynik negatywny, jednak polityk i tak musi przejść kwarantannę. Póki co czuje się dobrze, lecz Małgorzata Trzaskowska otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19.

Prezydent Warszawy poprosił swoich fanów o wsparcie i trzymanie kciuków za jego żonę. Nie ujawnił jednak, jak czuje się Małgorzata Trzaskowska.

Rafał Trzaskowski doczekał się wielu ciepłych komentarzy od internautów. My również się do nich dołączamy – życzymy pani Małgorzacie szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: EMERYTURY GWIAZD BUDZĄ KONTROWERSJE! KTO OTRZYMUJE OD ZUS – U OGROMNE KWOTY, A KOMU LEDWO STARCZA NA MIESIĘCZNE WYDATKI

O tym się mówi w Polsce: NOWE PRZEPISY W SPRAWIE MASECZEK I KWARANTANNY ORAZ DLA OZDROWIEŃCÓW. WYDANO WAŻNE ROZPORZĄDZENIE. JAKIE ZASADY OBOWIĄZUJĄ OBECNIE

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: TO JUŻ 10 LAT ODKĄD MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPIŁ NA SCENIE. OD TEGO CZASU WIELE SIĘ ZMIENIŁO. JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY WYSTĘP ARTYSTY