Michał Wiśniewski to jeden z niegdyś najpopularniejszych polskich muzyków. Lider słynnego zespołu Ich Troje znany jest nie tylko ze swojej swego czasu oszałamiającej kariery muzycznej, ale także z przebojów, które miały miejsce w jego życiu prywatnym.

Gdy przyjrzeć się jego życiorysowi, można dowiedzieć się, że dorastał w domu dziecka ze względu na problemy alkoholowe jego rodziców. Muzyk w dorosłym życiu poradził sobie świetnie, zdobywając ogromną popularność.

Michał Wiśniewski/ Youtube Pomponik
Michał Wiśniewski/ Youtube Pomponik

Michał Wiśniewski pochwalił się synem i wyznał prawdę

Warto zauważyć, że dziś 48-letni muzyk, który również cierpiał na chorobę alkoholową, ma się zdecydowanie lepiej. Jak deklaruje, udało mu się wygrać z nałogiem.

Niedawno został tatą po raz piąty. Mamą jego najmłodszego dziecka jest jego piąta żona, Pola Wiśniewska. Super Express zauważa, że gwiazdor z chęcią pokazuje swoją pociechę w mediach społecznościowych.

Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski

Na Instagramowym profilu Michała Wiśniewskiego właśnie pojawił się kolejny post, w którym główne skrzypce gra Falco Amadeus. Muzyk pokazał swojego malutkiego synka w kilku ujęciach.

Na fotce znalazł się również tatuaż na szyi muzyka o treści „never beg for love”.

W refleksyjnym opisie pod zdjęciem Michał Wiśniewski podkreślił, że Falco Amadeus nie będzie musiał nigdy błagać o miłość, w przeciwieństwie do niego samego za czasów młodości.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: EMERYTURY GWIAZD BUDZĄ KONTROWERSJE! KTO OTRZYMUJE OD ZUS – U OGROMNE KWOTY, A KOMU LEDWO STARCZA NA MIESIĘCZNE WYDATKI

O tym się mówi w Polsce: NOWE PRZEPISY W SPRAWIE MASECZEK I KWARANTANNY ORAZ DLA OZDROWIEŃCÓW. WYDANO WAŻNE ROZPORZĄDZENIE. JAKIE ZASADY OBOWIĄZUJĄ OBECNIE

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: TO JUŻ 10 LAT ODKĄD MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPIŁ NA SCENIE. OD TEGO CZASU WIELE SIĘ ZMIENIŁO. JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY WYSTĘP ARTYSTY