Basia Kurdej-Szatan jest niezwykle popularną aktorką. Cieszy się przy tym sympatią widzów, którzy dostrzegają w niej w pewnym sensie „dziewczynę z sąsiedztwa”.

Aktorka na ogół wydaje się być miła i zapobiegawcza – raczej na próżno szukać u niej awantur, oskarżeń czy innych tego typu rzeczy, które bywają chlebem powszednim innych celebrytów. Dlatego nowe nagranie Basi bardzo zdziwiło jej odbiorców.

Basia Kurdej-Szatan o Telekamerach

Portal Lelum zauważa, że Barbara Kurdej-Szatan postanowiła zabrać głos w sprawie komentarzy dotyczących zmiany prowadzących Telekamer 2021. O co chodziło?

Barbara Kurdej-Szatan. Źródło: Youtube tvnpl
Barbara Kurdej-Szatan. Źródło: Youtube tvnpl

Aktorka wyjaśniła, że galę miała poprowadzić ona razem z mężem, Rafałem Szatanem. Tak się jednak nie stało. Dlaczego? Ten temat poruszyła na Instastories.

Po gali Telekamer pojawiło się sporo negatywnych komentarzy uderzających bezpośrednio w Barbarę Kurdej-Szatan i jej męża. W mediach zastanawiano się, czemu to nie oni prowadzili wydarzenie.

W końcu twierdzono nawet, że Basia i Rafał są po prostu chciwi i nie chcieli zmniejszyć swoich stawek. Wtedy aktorka postanowiła zabrać głos.

Barbara Kurdej-Szatan z miejsca podkreśliła, że są to „bzdury”. „Dlaczego tak kłamiecie? Jesteście obrzydliwi” – powiedziała z oburzeniem. Następnie wytłumaczyła prawdziwe powody.

Barbara Kurdej-Szatan. Źródło: Youtube tvnpl
Barbara Kurdej-Szatan. Źródło: Youtube tvnpl

Okazało się, że Basia i Rafał nie prowadzili Telekamer z powodów zdrowotnych. Dodała, że nie chce, by „robiono z niej kretynkę” i nie uważa się za wielką gwiazdę, która chce zarobić astronomiczne kwoty.

„Gó*no wam, przepraszam, do tego, i nie piszcie bzdur” – podsumowała wściekła Barbara Kurdej-Szatan.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: EMERYTURY GWIAZD BUDZĄ KONTROWERSJE! KTO OTRZYMUJE OD ZUS – U OGROMNE KWOTY, A KOMU LEDWO STARCZA NA MIESIĘCZNE WYDATKI

O tym się mówi w Polsce: NOWE PRZEPISY W SPRAWIE MASECZEK I KWARANTANNY ORAZ DLA OZDROWIEŃCÓW. WYDANO WAŻNE ROZPORZĄDZENIE. JAKIE ZASADY OBOWIĄZUJĄ OBECNIE

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: TO JUŻ 10 LAT ODKĄD MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPIŁ NA SCENIE. OD TEGO CZASU WIELE SIĘ ZMIENIŁO. JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY WYSTĘP ARTYSTY