Mikołaj Roznerski szturmem zdobył miejsce w polskim show-biznesie i stał się znany jako jeden z najprzystojniejszych aktorów młodszego pokolenia. Gwiazdor gra głównie w serialach, to właśnie na planie jednego z nich poznał swoją miłość – Adrianę Kalską.

Obecnie są parą nie tylko prywatnie, ale i na ekranie. Czyżby jednak ich związek miał się niebawem zakończyć? Tak twierdzą zmartwieni nowym zdjęciem aktora fani.

Mikołaj Roznerski. Źródło: Youtube tvnpl
Mikołaj Roznerski. Źródło: Youtube tvnpl

Emocje wokół nowego zdjęcia Mikołaja Roznerskiego

Portal Interia zwraca uwagę, że na najnowszej fotce widać Mikołaja Roznerskiego oraz jego ukochaną Adrianę Kalską. Fani bardzo zmartwili się tym, co opublikował – przewidują… rozstanie pary.

Wydawać by się mogło, że wiedzie im się świetnie – wszak widzowie bardzo doceniają ich grę aktorską oraz wizerunek, uważają Roznerskiego i Kalską za dobrze dobranych. Często na plus odczytuje się fakt, że zachowują dla siebie te najbardziej prywatne strefy życia.

Mikołaj Roznerski. Źródło: Youtube tvnpl
Mikołaj Roznerski. Źródło: Youtube tvnpl

Gwiazdor bardzo lubi pokazywać się na zdjęciach z ukochaną, zwykle są na nich bardzo wylewni. Jednak tym razem widać coś zgoła innego. Najnowsza fotka aktora w niczym nie przypomina większości zdjęć, które publikował.

Znajduje się na nim on sam oraz Adriana Kalska. Mikołaj Roznerski szybko wytłumaczył, że jest to scena z „M jak miłość”, gdzie razem z partnerką grają małżeństwo, które aktualnie boryka się z kryzysem.

Fani są bardzo zmartwieni – nikt nie chce, by serialowe małżeństwo aktorskiej pary się rozpadło, więc w komentarzach napisali Roznerskiemu dobre rady.

Jak myślicie, związek Chodakowskich z „M jak miłość” przetrwa?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LŚNIĄCE OKNA TO PRAGNIENIE KAŻDEGO Z NAS! TEN SPOSÓB NA DOMOWY PŁYN DO MYCIA OKIEN POMOŻE CI W DOMOWYCH PORZĄDKACH

O tym się mówi w Polsce: BYŁY TRENER POLAKÓW W MOCNYCH SŁOWACH O DAWIDZIE KUBACKIM. WBIŁ MU SZPILĘ? STEFAN HORNGACHER NIE COFNIE JUŻ SWOJEJ WYPOWIEDZI O POLSKIM SKOCZKU

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II NIE CHCE DŁUŻEJ MILCZEĆ! PAŁAC BUCKINGHAM POSTANOWIŁ WYDAĆ OFICJALNE STANOWISKO WOBEC HARRY’EGO I MEGHAN. PADŁY MOCNE SŁOWA

Z życia gwiazd: TO JUŻ 10 LAT ODKĄD MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPIŁ NA SCENIE. OD TEGO CZASU WIELE SIĘ ZMIENIŁO. JAK WYGLĄDAŁ PIERWSZY WYSTĘP ARTYSTY