Serial „Złotopolscy” podczas swojej emisji przyciągał przed ekrany tysiące Polaków. Popularną polską produkcję mogliśmy śledzić nieprzerwanie od 1997 do 2010 roku! Pamiętacie jeszcze aktorów, których losy śledziła cała Polska?

Kto pamięta o aktorze?

Jak przypomina portal Lelum, jednym z aktorów, który cieszył się ogromną sympatią widzów był Grzegorz Komendarek. W serialu „Złotopolscy” wcielił się on w rolę skromnego i bardzo nieśmiałego kucharza.

Rola kucharza od samego początku przypadła mężczyźnie do gustu, bowiem sam był profesjonalnym kucharzem. Co więcej, mężczyzna bardzo często brał udział w wielu festiwalach oraz konkursach kucharskich. Jeden z nich okazał się jednak nie być dla niego szczęśliwym!

Tragiczne wydarzenie!

Przypomnijmy, że kiedy w 2014 roku Grzegorz Komendarek wracał z IV Festiwalu Rosołu w Łapanowie uległ tragicznemu wypadkowi. Kierowca busa, którym wracał aktor, uderzył w bariery energochłonne, bowiem nagle stracił panowanie nad kierownicą. Grzegorz Komendarek zginął na miejscu!

Tuż po śmierci mężczyzny okazało się, że jego życie wcale nie było usłane różami! Aktor zmagał się bowiem z samotnością. Dodatkowo chorował także na cukrzycę oraz sepsę! Choroby, z którymi się zmagał odbierały mu nie tylko radość z życia, ale także zdolność do pracy.

Co więcej, po śmierci mężczyzny zorganizowana została zbiórka na Facebooku, której celem było pokrycie kosztów pogrzebu. Gdyby nie tragiczne wydarzenia, wczoraj aktor obchodziłby swoje 55 urodziny! Kto jeszcze pamięta o wybitnym aktorze oraz kucharzu, sześć lat po jego śmierci?

Grzegorz Komendarek /www.tvp.info
Grzegorz Komendarek /www.tvp.info

Jak informował portal "Życie": JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT WYZNANIA ADAMA MAŁYSZA? DO TEJ PORY PRAKTYCZNIE NIKT NIE WIEDZIAŁ JAKĄ RELIGIĘ WYZNAJE NASZ SKOCZEK

Przypomnij sobie: WIELKA TAJEMNICA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO WYSZŁA NA JAW! WPROST NIE SPOSÓB UWIERZYĆ. JASNOWIDZ ZDRADZIŁ RZECZ, O KTÓREJ WIĘKSZOŚĆ NIE MIAŁA POJĘCIA

Portal "Życie" pisał również: SMUTNĄ WIADOMOŚĆ PRZEKAZAŁ JEDEN Z WOKALISTÓW DISCO POLO! POST O CHOROBIE MUZYKA POJAWIŁ SIĘ W SIECI. FANI SĄ ZANIEPOKOJENI