W życiu Agaty Młynarskiej zaszły ogromne zmiany, których zapewne sama się nie spodziewała. 56-letnia prezenterka zmieniła nie tylko miejsce zamieszkania, ale i całą swoją codzienność.

Agata Młynarska. Źródło: Youtube TVN Style
Agata Młynarska. Źródło: Youtube TVN Style

Gwiazda wraz z mężem wyjechali do Hiszpanii już dobrych kilka miesięcy temu, podczas pandemii. Postanowili zamieszkać – przynajmniej tymczasowo – w drugim domu. Co więcej, para zdecydowała się także na adopcję.

Agata Młynarska. Źródło: Youtube TVN Style
Agata Młynarska. Źródło: Youtube TVN Style

Dom, który obecnie zamieszkują, to wynajmowana nieruchomość. Prawdopodobnie planują się w niej zatrzymać na nieco dłużej – urządzili ją po swojemu i powiększyli rodzinę.

Dom i życie Agaty Młynarskiej

Przypomnijmy – jak nadmienia Super Express, Agata Młynarska wyjechała do Hiszpanii w październiku 2020 roku. Na początku planowała spotkać się w słonecznym kraju z mężem, który dopiero co skończył studia we Francji.

Jednak z dwutygodniowych wspólnych wakacji wyszło coś więcej – para osiadła w pięknym kraju na dłużej. Jak wspominała prezenterka, jedne z powodów to praca online, a także jej choroba Crohna oraz astma, przez które powinna unikać ryzyka zarażenia.

Jak wspomniała, rozmawiali o tym z mężem pewnego dnia nad ranem i postanowili spróbować innego życia, zobaczyć nową codzienność, nauczyć się języka.

Agata Młynarska i jej mąż mieszkają w Hiszpanii niemal od pół roku. W tym czasie urządzili wynajmowany dom, a niedawno powiększyli rodzinę – adoptowali psa z hiszpańskiego schroniska.

Jak widać, para jest szczęśliwa. Jak myślicie, kiedy wrócą do Polski?

Czy Agata Młynarska i jej mąż w ogóle myślą o powrocie? Wszystko wskazuje na to, że póki co jeszcze nie.

Nowy członek ich rodziny jest uroczy, a wnętrza domu - jasne i przytulne.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POJAWIŁ SIĘ KOMENTARZ DIECEZJI NA TEMAT SYNA BEATY SZYDŁO. CZY MŁODY KSIĄDZ OSTATECZNIE ZDECYDOWAŁ SIĘ NA ODEJŚCIE? CO DZIEJE SIĘ Z TYMOTEUSZEM SZYDŁO

O tym się mówi w Polsce: LECH WAŁĘSA ZDRADZIŁ? BYŁY PREZYDENT POSTANOWIŁ WYJAWIĆ BOLESNĄ DLA NIEGO PRAWDĘ. JEGO STRAPIENIE STAŁO SIĘ PUBLICZNE. NIEOCZEKIWANY ZWROT W SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: EWA DRZYZGA PORUSZYŁA POLAKÓW PRZEJMUJĄCYM WPISEM W SIECI. MÓWI O LĘKU I BÓLU, KTÓRY NIE POZWALA NORMALNIE ŻYĆ! CO DZIEJE SIĘ Z PREZENTERKĄ TVN