Agata Młynarska, jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, jakiś czas temu postanowiła nieco odpocząć od codzienności. Z racji tego, że ona i jej mąż, Przemysław Schmidt, mają dom również w Hiszpanii, podjęli decyzję o wyjeździe.

Jastrząb Post przypomina, że para wyjechała z Polski już w lipcu. Obecnie mieszkają w pobliżu Alicante. Co ciekawe, w podróż do Hiszpanii wybrali się własnym samochodem, by uniknąć tłumów w samolocie i zatłoczonych lotnisk.

Agata Młynarska. Źródło: Youtube TVN Style
Agata Młynarska. Źródło: Youtube TVN Style

Agata Młynarska pęka z dumy

Ostatnio do Agaty Młynarskiej oraz jej męża na dwa tygodnie dołączył jej brat, Jan, wraz z rodziną – żoną Pauliną oraz córeczkami, Heleną i Różą. Ten rodzinny czas z pewnością bardzo się im przydał.

Dziennikarka pokazała nieco rodzinnych fotek na Instagramie. Dodała również, że jej brat przypomina tatę – niegdyś to Wojciech Młynarski miał wokół siebie wiele kobiet, teraz tak samo jest z Janem, który ma żonę i córki. Rodzina Młynarskich miała co robić – nadrabiali czas spędzony osobno, wspominając stare lata, rozmawiając, bawiąc się, śpiewając i spacerując.

Agata Młynarska. Źródło: Youtube TVN Style
Agata Młynarska. Źródło: Youtube TVN Style

Jan już wyjechał z Hiszpanii, ale Agata Młynarska wraz z mężem jeszcze nie planują powrotu. Dziennikarka ujawniła, że będą pracować zdalnie, z własnego domu. Dodała także, że w Hiszpanii panuje pogoda, jakiej „najstarsi górale nie pamiętają” – mowa o ogromnych deszczach oraz huraganie.

Dziennikarka zaplanowała już nawet swoje urodziny – zamierza zorganizować je w małej restauracji w miasteczku Els Poblets, chce też, by Jasiek i jego zespół zagrali na uroczystości do posiłku.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W CIĘŻKIM POŁOŻENIU. Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ ANDRZEJ GRABOWSKI. SERIALOWY PARTNER PORATOWAŁ HALINKĘ Z „KIEPSKICH”

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI W PORUSZAJĄCYCH SŁOWACH POŻEGNAŁ WYBITNĄ AKTORKĘ. „WYBRAŁA DOBRO”. FANI SĄ PRZEJĘCI TYM, CO O NIEJ MÓWIŁ WICEPREMIER

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA ZOSTAŁA OKRADZIONA. SPRAWCA ZABRAŁ Z JEJ PAŁACU WIELE CENNYCH PRZEDMIOTÓW. TO PRAWDZIWY SKANDAL

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA NIE PORADZIŁA SOBIE Z TREMĄ? FATALNY BŁĄD ŻONY POPULARNEGO PIŁKARZA. WIDZOWIE NIE POZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI