Magda Mołek jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Uchodzi nie tylko za sympatyczną osobę, ale również za jedną z najbardziej naturalnych, a także najpiękniejszych polskich gwiazd.

Na jaw wyszły zaskakujące prywatne szczegóły z życia Magdaleny Mołek

Magda Mołek już od lat może pochwalić się niesamowitym poczuciem stylu. Znana jest szerszej publiczności od 2002 roku, kiedy to rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską.

Niewiele osób pamięta, że Magdalena Mołek już ponad rok temu na dobre pożegnała się z telewizją. Opuściła studio śniadaniówki "Dzień Dobry TVN", a na antenie - wbrew oczekiwaniom - nie pojawił się jej program "W roli głównej".

Magda nie jest jednak osobą, która mogłaby szybko porzucić swoje marzenia o karierze - postanowiła więc przenieść się na nieco inny format.

W sieci pojawiła się autorska, youtube'owa produkcja Magdy Mołek "W moim stylu". Kanał dziennikarki zdecydowanie cieszy się popularnością - internauci zdają się uwielbiać rozmowy Mołek i niejednokrotnie poruszane są kontrowersyjne tematy.

Internauci nie spodziewali się takiego wyznania

Choć Magdalena Mołek często zachęca swoich gości do intymnych zwierzeń, ona sama rzadko dzieli się z opinią publiczną prywatnymi sprawami.

W ostatnim czasie zrobiła jednak wyjątek i zdecydowała się na intymne zwierzenie. Okazuje się, że dzieci Magdy Mołek – Henryk i Stefan nie zostali ochrzczeni i nie są wychowywani wedle wiary katolickiej.

Zdaniem Magdaleny Mołek i jej męża, Macieja Taborowskiego, ich dzieci powinny same zdecydować o sobie. Są wolnymi ludźmi i mają prawo do decyzji w sprawie wiary.

Myślicie, że to prawidłowa decyzja?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOW