Jacek Kurski jako prezes TVP sam stał się pewnego rodzaju gwiazdą. Zainteresowanie budzi nie tylko fakt odwoływania i ponownego powoływania go na obecne stanowisko, ale również życie prywatne.

Przypomnijmy – raz rozwiedziony Jacek Kurski nie musiał długo starać się o unieważnienie ślubu kościelnego i niedawno po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu, również przed ołtarzem. Teraz on i jego świeżo upieczona małżonka spodziewają się dziecka!

Jacek Kurski, Joanna Kurska. Źródło: Youtube PUDELEK
Jacek Kurski, Joanna Kurska. Źródło: Youtube PUDELEK

Jacek Kurski zostanie ojcem

Portal Pomponik poinformował, że 54-letni prezes Telewizji Polskiej oraz jego 47-letnia małżonka Joanna niebawem zostaną rodzicami. Jacek Kurski wraz z żoną będą mieli pierwsze wspólne dziecko!

Fotoreporterzy zauważyli Jacka oraz Joannę Kurskich na mszy w jednym ze stołecznych kościołów. Wtedy też odnotowano, że kobieta jest już w dość zaawansowanej ciąży – nie udało jej się zasłonić brzuszka.

Wygląda na to, że państwo Kurscy są bardzo szczęśliwi z tego powodu. Media dotarły także do ich znajomych, którzy potwierdzili – niebawem przed Jackiem i Joanną Kurskimi nowe wyzwania, będą rodzicami. Jedno ze źródeł informuje, że prezes TVP jest bardzo troskliwy i stara się być przy żonie podczas kontroli i badań lekarskich.

Jacek Kurski, Joanna Kurska. Źródło: Youtube Health & Fitness
Jacek Kurski, Joanna Kurska. Źródło: Youtube Health & Fitness

Termin porodu Joanny Kurskiej przypada na wiosnę. Póki co nie ujawniono, jakiej płci będzie dziecko. Choć oboje małżonkowie mają dzieci z poprzednich relacji, marzyli o wspólnym. Ich marzenie właśnie się spełnia, gratulacje!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROSTE ROZWIĄZANIE NA TŁUSTE PLAMY. DZIĘKI TYM KILKU SZTUCZKOM UCIĄŻLIWE ZABRUDZENIA ODEJDĄ W ZAPOMNIENIE. O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ

O tym się mówi w Polsce: 1 STYCZNIA WESZŁY W ŻYCIE KOLEJNE NOWE PRZEPISY. KAŻDY WŁAŚCICIEL DOMU JEDNORODZINNEGO BĘDZIE ZOBOWIĄZANY DO ZROBIENIA BARDZO WAŻNEJ RZECZY

O tym się mówi na świecie: NIETYPOWA PIERWSZA DAMA USA. „NIE BĘDĘ TYLKO ŻONĄ PRZY MĘŻU”. CO WIEMY O JILL BIDEN? CZYM SIĘ ZAJMUJE ŻONA JOE BIDENA

Z życia gwiazd: EDYTA HERBUŚ PRÓBUJE UDOWODNIĆ, ŻE CZYTANIE MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ ATRAKCYJNE. NIESTETY, TO NIE KSIĄŻKA PRZYCIĄGA NAJWIĘKSZĄ UWAGĘ. ODWAŻNE ZDJĘCIE